logo-musicstall
lupa
clovicek
kosik
0 kusů
za 0


Galerie obrázků

PC hry

FOOTBALL MANAGER 2016 CZ - PC

Platforma
Lokalizace
CZ titulky
Žánr
Sportovní  Manažer  
428,00Kč, na prodejně 499.00Kč
skladem
Football Manager je tou nejrealističtější simulací managementu fotbalového klubu na trhu.

Je to hra, která jde do hloubky a která vás okamžitě pohltí - je to téměř, jako byste byli skutečným manažerem fotbalového týmu.

Football Manager 2016 pro PC hra

Ujměte se jakéhokoliv týmu z více než 50 zemí světa a rozhodujte o tom, kdo bude hrát a kdo se posadí na lavičku, vypořádejte se s médii i s problémy hráčů.

Máte plnou kontrolu nad taktikou týmu, rozhovory s hráči, střídáním a můžete také udělovat instrukce přímo ze zápasu, který sledujete živě díky oceňovanému 3D enginu.

Hlavní rysy PC Football Manager 2016:

 • Nový herní mód – Create-A-Club
  Poprvé v historii série umožňuje Fotball Manager 2016 hráčům, aby si vytvořili v módu Create-A-Club svůj vlastní klub a to v jakékoliv lize. Create-A-Club vám umožní pojmenovat lub, dosadit sebe sama a kamarády do sestavy a upravovat tým podle libosti. Dokonce si můžete vybrat i barvy.
 • Nový herní módy – Fantasy Draft
  Vytvořte si tým snů a utkejte se s kamarády v módu Fantasy Draft. Začínáte se stejným rozpočtem a každý si musí sestavit tým od píky. Manažeři spolu zápasí o ty největší talenty a pak se pustí do soupeření v mini-lize.
 • Manažer na lavičce
  Přibližte se akci ještě blíže prostřednictvím postavy, kterou si vytvoříte. Dávejte hráčům instrukce přímo z lavičky a buďte součástí oslav.
 • Vylepšený zážitek ze dne zápasu
  Na 2000 nových animací a další grafických vylepšení spolu s vylepšeným systémem umělé inteligence výrazně vylepšují zážitek ze zápasů v Football Manager 2016.
 • To důležité ze všech zápasů
  Díky snadno dostupnému výčtu toho důležitého z událostí ve vaší (i jiných) soutěži budete stále v obraze.
 • Analýza zápasu od Prozone
  Sports Interactive se spojili s lídrem sportovních statistik, společností Prozone, aby předělali nástroj na analýzu zápasů ve hře. Toto partnerství přineslo mnoho nových funkcí, přidalo nástroji na důležitosti, ale zároveň zjednodušilo jeho používání.
 • Nástroj na standardní situace
  Propracovaný, ale zároveň velmi jednoduchý na ovládání nástroj na vytváření standardních situací umožňuje manažerům vytvořit řadu taktik pro standardní situace. Umožňuje vytvořit několik taktik pro každého hráče, přináší nové možnosti označení zón a mnohem více.
 • Realističtější zranění
  Sports Interactive spolupracovali s fyzioterapeuty, lékaři a různými organizacemi z oboru, aby zajistili realističtější zpracování zranění a léčby ve Football Manageru 2016. To neznamená, že by bylo ve hře méně zranění. Jen to, že zranění se budou vyvíjet a léčit realističtěji. Zranění se nyní určí během zápasu, přibudou rovněž zranění nová a dojde ke zvýraznění vztahu mezi stavem hráčů a rychlostí zápasu.
 • Rozšířená interakce s tiskem
  Tiskové konference jsou nyní mnohem pestřejší. S tiskem můžete vést mnoho nových rozhovorů a otázky či odpovědi více vycházejí z kontextu. Nezaměstnaní manažeři mohou využít rozhovory s médii k tomu, aby se vrátili zpátky do hry.
 • Statistiky, statistiky, statistiky
  Manažeři mají přístup k detailnějším statistikám než kdy dříve a to díky nové obrazovce a panelu statistik.
 • Nové a vylepšené obrazovky
  Vyhledávání informací je díky předělání mnoha a mnoha obrazovek rychlejší. Týká se to například hráčských přehledů, obrazovky taktiky či home screenu.
 • A mnohem, mnohem více
  Mezi dalšími novinkami a vylepšení najdete zužování výběru zaměstnanců, vylepšení pohybu manažera a zaměstnanců, upravení požadavků rady, vylepšení důvěry rady, lepší zasazení týmových rozhovorů do kontextu, zcela aktualizovaná pravidla a informace o týmu, vylepšený finanční modul, vylepšenou umělou inteligenci v přestupech a výběru týmu, nové funkce v oblasti sociálních médií a mnohem, mnohem dalších vylepšení, která ze hry Footbal Manager 2016 dělají nejucelenější a nejzábavnější simulaci fotbalového manažeru všech dob.

Počet hráčů: 1

Multiplayer: ANO

Minimální konfigurace hry Football Manager 2016 pro PC :
(minimum system requirements)
 • Windows Vista, 7, 8, 10
 • Procesor: Intel Pentium 4, Intel Core, AMD Athlon, 2.2GHz+
 • Grafická karta: NVidia GeForce FX 5900 Ultra, ATI Radeon 9800 Pro, Intel GMA X3100, 256MB VRAM, kompatibilní Direct X 9.0c
 • Operační paměť:, 2GB RAM; 3 GB HDD
 • Internetové připojení a účet Steam
 • Mac OS X 10.7, 10.8, 10.9, 10.10
  Procesor: Intel Core 1.8GHz+
  Grafická karta: NVidia GeForce 7300 GT, ATI Radeon X1600 Pro,Intel
  GMA X3100, 256MB VRAM, Kompatibilní s OpenGL 2.0
  Operační paměť: 2GB RAM; 3 GB HDD
 • Ubuntu 12.04 LTS Linux
  Procesor: Intel Pentium 4, Intel Core. AMD Athlon, 1.8GHz+
  Grafická karta: NVidia GeForce 7300 GT, AMD Radeon HD 2400 Pro,
  Intel HD 3000/4000, 256MB VRAM, Kompatibilní OpenGL 2.0
  Operační paměť: 2GB RAM; 3 GB HD


Doporučený věk:
(Rating PEGI)
Vhodné pro hráče od 3 letPEGI RATING: PC Football Manager 2016 můžete hrát Online

Trailer / gameplay ke hře Football Manager 2016

 VIDEO 2   English Description   Technické info / poznámky 

Football Manager 2016Game Desription Football Manager 2016

Football Manager is the most realistic, in-depth and immersive football management simulation available - it's the closest thing to doing the job for real. Taking control of any squad from more than 50 countries across the world, you decide who plays and who sits on the bench, deal with the media and solve player problems. You're in total control of tactics, team-talks, substitutions and pitch-side instructions as you follow the match live with the acclaimed 3D match engine.

Fans who pre-order a boxed copy will be rewarded with a limited edition version of Football Manager 2016 which will include 'An Alternative Reality: the Football Manager Documentary'.

The Football Manager 2016 package, which includes Football Manager Touch as a separate game mode and network multiplayer options, delivers two all-new game modes and many new and improved features over previous releases in the series.

Main Features
 • New Game Mode: Fantasy Draft - Create your dream team and take on your mates in 'Fantasy Draft' mode. Starting with a fixed budget, each manager builds a squad from scratch, competing with other managers to sign the best talent before going head-to-head against one another in a mini-league.
 • Manager on the Touchline - Get closer to the action than ever before with your own customisable character to bark out instructions and join the celebrations from the touchline.
 • Improved Matchday Experience - More than 2,000 new animations, alongside lots of other graphical improvements and improved AI, make the Football Manager 2016 match view the best ever.
 • Multi match highlights - A highlights package available to easily view other fixtures after each round in your own competition (or others) to keep you up-to-date with everything that's going on in the world around you.
 • Prozone Match Analysis - Sports Interactive's partnership with the leading sports statistics provider, Prozone, has seen a wide-reaching revamp of the in-game match analysis tool, adding lots of useful functionality whilst also making it a lot more prominent and easier to use.
 • Set-Piece Creator - Football Manager 2016's powerful, yet easy-to-use set piece creator allows managers to set up multiple set piece routines to be used across multiple tactics; with different set pieces for each set piece taker, new zonal marking options and much, much more.
 • More Realistic Injuries - Sports Interactive has worked alongside a number of physiotherapists, doctors and related organisations to ensure that the depiction and treatment of injuries in Football Manager 2016 is more realistic than ever before. This doesn't mean that fewer injuries will be sustained, but that those which do occur will be treated and develop more realistically. Injuries will now be determined during matches, while new injury types have been added and there is now a tangible distinction between player condition and match sharpness.
 • Expanded Press Interaction - Press conferences are more varied than ever before, with many new conversations to be had with the press, especially more contextual questions & responses. In addition, unemployed managers can now use media interviews to help get them back into the game.
 • Stats, Stats, Stats - Managers now have access to more detailed statistical information than ever before, with the introduction of a revamped stats screen and an all-new rolling stats panel.
 • New and Improved Screens - Information is now easier to find as a result of a revamp to many of the main screens, including player overview, tactics, the manager's home screen and the transfer offer screen.
 • And Much, Much More - Further additions and updates include staff shortlisting, improved manager and staff movement, revised board requests, a revamp of board confidence, more contextual team talks, fully updated competition rules & squad information, an improved financial module, improved AI transfers and team selection, new social media features and many more - all of which combine to make Football Manager 2016 the most complete and immersive simulation of football management ever.

Fifa Manager, fotbalový manažer 2016Shrnutí informací, dotazy, komentáře...

Nacházíte se v kategorii PC hry a nákup této manažerské hry Football Manager 2016 může být pro Vás levnější, pokud se zaregistrujete, čímž automaticky získáte ještě lepší ceny na Film-Game.cz. Pokud již u nás registrovaní jste, stačí se přihlásit.
Váš nákup si můžete udělat příjemnější, pokud si vyberete z našeho KATALOGU DÁRKŮ.
O nabízených hrách se snažíme uvádět maximálně pravdivé a aktuální informace. Uvítáme všechny Vaše recenze ke hře Fifa Manager 2016. Tyto Vaše informace, poznatky, či připomínky jsou pro nás velmi cenné a budeme rádi, pokud nám je zašlete. V případě, že máte více info k fotbalový manažer 2016, neváhejte nám je zaslat, protože podklady od vydavatele jsou někdy příliš strohé (nebo žádné), a my si vážíme hlavně Vašich reakcí na webu i naší "kamenné prodejně". Díky těmto zpětným vazbám a také osobní zkušeností s hrami, Vám profesionálně poradíme s výběrem, tedy pokud si nebudete vědět rady (např, pokud budete jako rodiče hledat DÁREK PRO KLUKY)
Tip: Pro odběry vašich www objednávek, si můžete zvolit OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ. Zde si zboží v klidu prohlédnete, zda je to přesně to, co jste chtěli.
Nejlevnější PC hry na Film-Game.cz najdete zde. K některým hrám máme na stránkách Wallpaper zdarma ke stažení.
Jestli chcete hledat hry, jako Football Manager 2016 tak právě pro Vás jsou níže zobrazeny PC hry, které nějakým způsobem touto hrou souvisejí, žánrově, věkově, a dle spousty dalších kritérií, které se těžko dají popsat, ale snad Vám dají TIP na hry, které Vás budou bavit.
Nezapomeňte si k nákupu hry fotbalový manažer 2016, přidat do košíku zdarma dárek, kterým Vám chceme poděkovat za nákup na Film-Game.cz a především Vám udělat radost.


K hrám, které nabízíme, hledáme na youtube.com OFFICIAL trailer, gameplay, videoukázku, či zajímavost, která by co nejlépe představila hru. Pokud najdete lepší video k Football Manager 2016, tak nám na něj pošlete link.

Překlad nebo vyhledávaná slova  hry Football Manager 2016  Sdílení Facebook:
 
O firmě Náš sortiment

 

Oblíbené kategorie

 


 
 

 
         

úvodní stránka | obsah košíku | novinky | registrace