logo-musicstall
lupa
clovicek
kosik
0 kusů
za 0


Galerie obrázků

 

Blu-ray

 

ZELENÝ SRŠEŇ - Blu-ray STEELBOOK + DVD bonus

Jazyk
CZ dabing, CZ titulky
Rok vydání
2011
Země původu
USA
Žánr
Komedie  Akční  Sci-fi  Thriller  Krimi  STEELBOOK  
538,00Kč, na prodejně 599Kč
PŘIPRAVUJEME

Britt Reid (Seth Rogen) je synem jednoho z nejvíce prominentních a uznávaných mediálních magnátů v Los Angeles a je dokonale šťastný, že vede bezstarostný život bez cíle plný večírků – dokud jeho otec (Tom Wilkinson) záhadně nezemře a nezanechá Brittovi své obrovské mediální impérium. Uzavře podivné přátelství s jedním z otcových nejpodnikavějších a nejvíce vynalézavých zaměstnanců jménem Kato (Jay Chou).
Poprvé v životě vidí svou šanci udělat něco smysluplného: bojovat proti zločinu. Ale aby to mohli udělat, rozhodnou se, že se sami stanou kriminálníky – Britt ochraňuje právo tím, že ho poruší a stane se bdělým strážcem The Green Hornet, když se s Katoem vydají do ulic. Kato využije všechen svůj důvtip a dovednosti a vytvoří to nejlepší ve zdokonalené retro výzbroji - The Black Beauty, nezničitelné auto, které má stejně velkou palebnou sílu jako počet koňských sil.
Pohybuje se v mobilní pevnosti na kolech a útočí na špatné chlapíky s chytrými vynálezy od Katoa, The Green Hornet a Kato si rychle začínají dělat jméno a s pomocí Brittovy nové sekretářky Lenore Case (Cameron Diaz) začínají slídit po muži, který kontroluje los angelské podsvětí: Benjaminu Chudnofskym (Christoph Waltz). Ale Chudnofsky má svůj vlastní plán: rozmáčknout The Green Hornet jednou pro vždy.

Český název:  Zelený sršeň
Originál: Green Hornet [USA, 2011]
Délka: 119 minut

Blu-ray obsahuje:

Zvuk: český 5.1, anglický 5.1, maďarský 5.1, ruský 5.1 , turecký 5.1 , polský 5.1 VO
Titulky: české, slovenské, anglické, polské, turecké, arabské, bulharské, chorvatské, estonské, řecké, hebrejské, hindské, maďarské, islandské, litevské, portugalské, rumunské, srbské, slovinské
Obraz: 16:9 2.40:1
Hrají: Seth Rogen, Jay Chou, Cameron Diaz, Tom Wilkinson, Christoph Waltz, David Harbour, Edward James Olmos, Edward Furlong, Jamie Harris, Chad Coleman, James Franco, Billy Mayo, Jerry Trimble
Režie: Michel Gondry

Bonusy:
- Komentáře tvůrců
- Animované storyboardy
- „Mazec“ - Nepovedené záběry
- Vynechané scény
- Hledání Katoa
- Věřte mi: režisér Michel Gondry


Sdílení Facebook:
 
O firmě Náš sortiment
Oblíbené kategorie
 
 
 

DĚKUJEME ZA PODPORU V ANKETĚ SHOP ROKU

         

úvodní stránka | obsah košíku | novinky | registrace