logo-musicstall
lupa
clovicek
kosik
0 kusů
za 0


Galerie obrázků

PC hry

Conan Exiles - PC

Platforma
Lokalizace
   Anglická verze
Žánr
Akční  Dobrodružný  RPG  Survival  
888,00Kč, na prodejně 1099Kč
8.5.2018

Jste utlačovaný vyhnanec a vyděděnec, odsouzený k putování po barbarské pustině, kde jsou slabí rozdrceni a přežijí jen ti silní!

Zde musíte bojovat o přežití, budovat a ovládnout svět sám na svém severu, anebo s nepřáteli a spojenci v online hře pro více hráčů.

Putujte rozsáhlou zpustošenou krajinou, vyplněnou ruinami pradávných a mocných civilizací a odkryj tajemnou a temnou historii tohoto světa, aby jste opravdu dokázal ovládnout tuto krajinu vyvyrhelů.

 - Conan Exiles

Začnete s ničím, jen s prázdnými rukami a je jen na VÁS, jestli dokážete vytvořit dědictvý pro svůj klan, jako jsou celá města a pevnosti.

Zotročte bandity této pustiny, obětujte bijící srdce nepřátel na oltáři vašeho boha, udělejte cokoliv temného a krutého, neboť to je jediná cesta ke slávě a přežití v této nehostinné krajině.

Conan Exiles pro PC hra

Ale pamatujte, přežití zde není jen v zajištění jídla a vody, ale hlavně v nalezení mocných zbraní, artefaktů pradávných dob a znalostí, s jimiž dokážete vše a všechny kolem sebe ovládnout. Avšak nezapomeňte, že jít sám a neozbrojen, se nevyplácí...

Conan Exiles nejsou hrou s prázdnou krajinou, ale svět s bohatou historií, kde poznání a pochopení této historie je klíčem k Vašemu přežití a budoucnosti.

Trailer / gameplay k Conan Exiles

Hlavní rysy hry Conan Exiles:

 • Vydej se do obrovského světa plného nebezpečí a příležitostí a prozkoumej všechno od písečných dun po rozvaliny prastarých civilizací, kde se prohánějí stíny.
 • Těž suroviny a vyráběj nástroje a zbraně, pak postav vše od malé osady po celá města, rekrutuj armádu a vytáhni do války proti nepřátelům.
 • Hraj sám lokálně v kooperaci či boji o přežití a nadvládu v nepřetržité hře více hráčů na veřejných serverech anebo si založ vlastní server s vlastními pravidly.Počet hráčů: 1

Online multiplayer: ANO

Doporučený věk:
(Rating PEGI)
  Vhodné pro hráče od 18 let PEGI RATING: PC Conan Exiles obsahuje prvky násilí PEGI RATING: PC Conan Exiles můžete hrát Online


Trailer / gameplay k Conan Exiles

 VIDEO 2   English Description   Technické info / poznámky 

Conan ExilesGame Desription Conan Exiles

You are an exile, outcast and downtrodden, sentenced to walk in a barbaric wasteland where the weak are crushed and only the strong can live. Here you must fight to survive, build, and dominate the world alone on your own server, or with enemies and allies in online multiplayer.

Journey through a vast, seamless world filled with the ruins of ancient civilizations and uncover its dark history and buried secrets as you seek to conquer and dominate the exiled lands yourself. Start with nothing but your bare hands and forge the legacy of your clan, from simple tools and weapons to gigantic fortresses and entire cities. Enslave the bandits of the exiled lands to do your bidding by breaking them on the grueling Wheel of Pain. Sacrifice the beating hearts of your enemies on the blood-soiled altars of your god to seize true power and glory. Summon the colossal avatar of your god and see them lay waste to your enemies and their homes.

Just remember: in this brutal land of vengeful gods, bloodthirsty cannibals, and vicious monsters, survival is more than tracking down food and water. Explore mysterious ruins in search of treasure and knowledge, but beware the risk of your mind being corrupted by the dark forces of the world. Traverse vast sand dunes and seek shelter from scouring sandstorms sweeping across the burning sands. March into war against your enemies and unleash your savage fury in brutal combat. Go in unprepared and it will be your head rolling and limbs flying.

Conan Exiles is not an empty sandbox. It is a world rich in history where you must discover the knowledge and secrets of ancient civilizations as you struggle to build your own.

Main Features

D1 Edition Conan Exiles Day One Edition0

Překlad nebo vyhledávaná slova  hry Conan Exiles   D1 Edition Conan Exiles Day One EditionMinimální konfigurace hry Conan Exiles pro PC :
(minimum system requirements)

 • Operační systém: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
 • Procesor: Intel Quad Core i5-2300 or AMD FX-6300
 • Paměť: 6 GB RAM
 • Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 560 (1GB) or AMD Radeon HD 7770 (1GB)
 • DirectX: Verze 11
 • Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
 • Pevný disk: 35 GB volného místa
 • Pro aktivaci je vyžadováno internetové připojení a bezplatný účet služby Steam

Sdílení Facebook:
Termín vydání a cena jsou předběžně stanovené a můžou se změnit.
Při snížení ceny, automaticky snížíme cenu u Vaší předobjednávky na aktuální nižší cenu.
                         (Tato úprava probíhá až v okamžiku vyskladňování)
V případě zvýšení ceny (maximálně 10%) Vaše cena zůstává beze změny.
Při větším navýšení ceny, Vás budeme kontaktovat.
Termín dodání se může změnit, kopírujeme distribuční termíny vydavatelů.
Pokud zjistíte, že naše cena, nebo datum dodání je odlišná od většiny ostatních e-shopů, budeme rádi, když nám napíšete, prověříme to. 
O firmě Náš sortiment
Oblíbené kategorie
 
 
 

 DĚKUJEME ZA PODPORU V ANKETĚ SHOP ROKU

         

úvodní stránka | obsah košíku | novinky | registrace