logo-musicstall
lupa
clovicek
kosik
0 kusů
za 0 CZK


Galerie obrázků

PC hry

Marvel´s Avengers CZ - PC

Platforma
Lokalizace
CZ titulky
Žánr
Akční  Dobrodružný  Hry v češtině  
1 448,00CZK, na prodejně 1599CZK
Dostupnost: 15.5.2020
?
Předobjednávka - předpokládané datum vydání.
Vynasnažíme se, abyste již tento den měli titul doručen. Zboží zatím není skladem.
Hra Marvel’s Avengers kombinuje originální příběh s hratelností pro jednoho hráče či kooperativní hraní a přináší dokonalý herní zážitek s Avengery.

Utvořte týmy až čtyř hráčů online, ovládněte mimořádné schopnosti, upravte si rozrůstající se soupisku hrdinů a braňte Zemi před sílícími hrozbami.
Marvel’s Avengers začínají v Den A, kdy Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow a Thor odhalují technicky vyspělé ústředí Avengerů v San Franciscu — včetně svého vlastního helicarrieru poháněného experimentálním zdrojem energie.

Oslava se však strašlivě zvrtne, když katastrofická nehoda vyústí v obrovskou zkázu. Vina za tuto tragédii padá na Avengery, kteří se rozpadnou.
O pět let později, když jsou všichni superhrdinové postaveni mimo zákon a svět je v nebezpečí, je jedinou nadějí znovu svolat nejsilnější hrdiny na Zemi.

Marvel’s Avengers přinesou pravidelné aktualizace obsahu a zavedou hráče na epickou výpravu, která bude trvat několik let. Tato hra představuje budoucnost značky Avengers.

Hlavní rysy PC Marvel´s Avengers:

  • Akčně dobrodružná hru Marvel’s Avengers, která kombinuje filmový příběh s hratelností pro jednoho hráče či kooperativní hraní.
  • Dejte dohromady nejsilnější hrdiny na Zemi, přijměte své schopnosti a splňte si sen o superhrdinech.
  • Utvořte týmy až čtyř hráčů online, ovládněte mimořádné schopnosti, upravte si rozrůstající se soupisku hrdinů a braňte Zemi před sílícími hrozbami.
  • Marvel’s Avengers začínají v Den A, kdy Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow a Thor odhalují technicky vyspělé ústředí Avengerů v San Franciscu
  • Oslava se však strašlivě zvrtne, když katastrofická nehoda vyústí v obrovskou zkázu.
  • Vina za tuto tragédii padá na Avengery, kteří se rozpadnou. O pět let později, když jsou všichni superhrdinové postaveni mimo zákon a svět je v nebezpečí, je jedinou nadějí znovu svolat nejsilnější hrdiny na Zemi.
  • Marvel’s Avengers přinesou pravidelné aktualizace obsahu a zavedou vás na epickou výpravu, která bude trvat několik let.

Počet hráčů: 1

Online multiplayer: ANO

Doporučený věk:
(Rating PEGI)
Vhodné pro hráče od 16 letPEGI RATING: PC Marvel´s Avengers obsahuje prvky násilíPEGI RATING: PC Marvel´s Avengers obsahuje sprostá slovaPEGI RATING: PC Marvel´s Avengers můžete hrát Online

Trailer / gameplay k Marvel´s Avengers