logo-musicstall
lupa
clovicek
kosik
0 kusů
za 0


Galerie obrázků

PC hry

Total War Saga: Thrones of Britannia (Limited Edition) - PC

Platforma
Lokalizace
CZ titulky
Žánr
Akční  Strategie  STEELBOOK  Sběratelské edice  
798,00Kč, na prodejně 799Kč
3.5.2018
Limitovaná edice hry Total War Saga: Thrones of Britannia obsahuje:
 • Hru Total War Saga: Thrones of Britannia s CZ titulky pro PC
 • Speciální embosovaný steelbook
 • Oboustranný plakát s mapou kampaně
 • Kartičky s biografií 5 prominentních vůdců frakcí

Total War Saga: Thrones of Britannia

Hra Thrones of Britannia představuje první hru z nové série historických strategií Total War Saga, ve které budete přepisovat důležitý historický milník, od kterého se bude následně odvíjet osud moderní Británie.
Total War Saga - Thrones of Britannia
V čele deseti hratelných frakcí musíte vybudovat a ubránit království v zájmu Anglosasů, gaelských klanů, velšských kmenů nebo vikinských osadníků. Utvářejte spojenectví, spravujte rozvíjející se sídla, budujte vojska a vypravujte se na dobyvačná tažení napříč tou nejdetailnější mapou, jaká se kdy v Total War objevila.

 - Total War Saga: Thrones of Britannia

Píše se rok 878 n. l. Bojovný anglický král Alfréd Veliký vybudoval v bitvě u Ethandunu impozantní obranu a invaze Vikingů si na ní vylámala zuby. Spráskaní, leč dosud nezlomení severští vojevůdci drží pozice po celé Británii. Po téměř 80 letech je to vůbec poprvé, co se země nachází v křehkém stavu míru.

Králové Anglie, Skotska, Irska a Walesu z celého rozděleného ostrova tuší, že se schyluje ke změně. Změně, která skýtá příležitost. Budou se podepisovat dohody. Přijde válka. Osud bude vrtkavý a bude se o tom vyprávět. To vše je v sáze, která mapuje vzestup jednoho z největších národů v dějinách.

Total War Saga: Thrones of Britannia pro PC hra

Hlavní rysy:

Zvolte si strategii
K dosažení slavného vítězství se lze ve velké kampani dopracovat mnoha způsoby. Můžete agresivně expandovat prostřednictvím hrubé síly, získat si věhlas výstavbou, pokročilými technologiemi a vlivem nebo splnit sérii unikátních úkolů odvíjejících se od historie vámi vybrané frakce. V pozdníázi hry vás pak čeká epická koncovka a závěrečná, rozhodující vítězná podmínka.

Prozkoumejte a dobuďte Britské ostrovy
Rozkryjte opar neznáma a objevte anglosaskou Británii v celé šíři od zasněžených skotských vrchovin až po kentské sady a nivy. Různá městečka, města a vesnická prostředí jsou inspirací pro celou řadu různých bojišť. Experimentujte se strategickými možnostmi nově obsazených menších sídel. Přiškrťte nepřátelské obchodní trasy a vymaňte jeze silných, udržitelných pozic.

Dejte vzniknout legendě o vikingském vojevůdci či anglosaském králi
Každá frakce bude čelit řadě unikátních událostí a složitých dilemat,většinou založených na autentických historických událostech a problémech dané doby. Můžete se vydat na vikingské výpravy nebo třeba spravovat rolnické hospodářství. Každá frakce má zkrátka svá specifika. Angažujte svého krále a šlechtu do unikátních rolí, čiňte smysluplná rozhodnutí ohledně jejich rozvoje, upevňujte jejich vliv a vezměte jejich osud pevně do svých rukou.

Prohloubení „klasického" herního prožitku z Total War
Hra obsahuje řadu vylepšení základních mechanik Total War týkajících se například provincií, politiky, technologií, verbování,dilemat a mnoha dalších oblastí. Cílem bylo připravit vám intenzivní,strhující a smysluplný prožitek.

Total War Saga: Thrones of Britannia pro Počítač


HRATELNÉ FRAKCE A KULTURY:

Hra Thrones of Britannia bude obsahovat deset frakcí z pěti kultur, jejichž bližší popis najdete níže.


Anglosaská království
Když římská vláda v Anglii dospěla do svého konce, nová království germánské rasy se sloučila do hrabství, která se nyní označují jakoNorthumbrie, Mercie, Wessex, Essex, Sussex, Východní Anglie a Kent. Lidé z těchto regionů se souhrnně nazývají Anglosasové. Tento pojem se začal hojně používat v 8. století, aby se rozlišilo mezi anglickými Sasy a starými Sasy (Ealdseaxe) z evropského kontinentu.

Anglosasové v zásadě existovali v období mezi rozpadem římské nadvlády v 5. století až do invaze Normanů v 11. století, tedy v raném středověku.Thrones of Britannia mapuje dění na Britských ostrovech od roku 878 n.l., kdy Anglosasové byli v největším rozmachu.

Rys frakce Anglosasů: Fyrd (zemská hotovost)
Fyrd byl v anglosaských dobách určitou formou armády branců z řad svobodných občanů s vlastními zbraněmi a zbrojí, kteří byli v případě potřeby povoláváni k obraně své země. Jednou z mnoha reforem Alfréda Velikého byla formalizace tohoto systému, ve kterém bohatí velkostatkáři přispívali muži a materiálem.

Aby anglická království ve hře Thrones of Britannia reflektovala systém zemské hotovosti, mohou na základě počtu vlastněných sídel rekrutovat další odvedence. Přílišné spoléhání se na odvedence s sebou ale přináší postihy - nasadíte-li jich do pole příliš mnoho, populacese proti nadměrné branné povinnosti vzbouří a začnou problémy s veřejným pořádkem.

Frakce Wessexu pod vedením krále Alfréda
Království Západních Sasů - neboli Wessex bylo mocenským sídlem krále Alfréda. Po vikinské invazi v roce 871 n.l. byl Alfréd nucen přesídlit do Somersetu, ale po svém fantastickém vítězství v bitvě u Ethandunu se vrátil na vrchol. Za jeho následné vlády pak vznikla velká řada reforem a bylo zavedeno mnoho jednotících vylepšení.

Rys frakce Wessexu: Witan (shromáždění moudrých)
Witan je shromáždění místodržitelů, kteří diskutují o budoucnosti Wessexu. Jeho doporučení se pravidelně objevují hráči v podobě série návrhů. Každá volba s sebou přináší pozitivní a negativní účinky na kampaň a v rámci frakce může mít vliv na využívání odvedenců z fyrdu.

Frakce Mercie pod vedením krále Ceowulfa
Králové Mercie sídlili v hlavním městě Tamworthu a spravovali oblast, které se nyní říká Midlands. Mercie se v dobách svého největšího rozmachu rozprostírala od Northumbrie na severu Anglie až po Kent, Sussex a Wessex na jihu. V roce 877n.l. se Velká pohanská armáda zmocnila východní části království a založila Danelaw neboli Východní Anglii.

Rys frakce Mercie: Zásoby
Jakmile se v pokladnici nastřádá přebytečné množství zlata, hráč Mercie bude mít možnost se o část tohoto bohatství podělit. Může jej věnovat vojsku na snížení nákladů na udržování, zrychlení doplňování ztrát, šlechticům za účelem zvýšení loajality a příjmu z trhů, lidem nazvýšení veřejného pořádku a příjmů ze statků, případně si jej hráči mohou nechat pro sebe, a tím způsobit vyšší náklady na udržování vojska a veřejného pořádku.

Počet hráčů: 1

Online multiplayer: ANO

Doporučený věk:
(Rating PEGI)
Vhodné pro hráče od 16 letPEGI RATING: PC Total War Saga: Thrones of Britannia obsahuje prvky násilíPEGI RATING: PC Total War Saga: Thrones of Britannia můžete hrát Online

Trailer / gameplay k Total War Saga: Thrones of Britannia

 VIDEO 2   English Description   Technické info / poznámky 

Total War Saga: Thrones of Britannia
Game Desription Total War Saga: Thrones of Britannia

The year is 878 AD, the embattled English king Alfred the Great has mounted a heroic defence at the battle of Edington, and blunted the Viking invasion. Chastened - but not yet broken - the Norse warlords have settled across Britain. For the first time in nearly 80 years, the land is in a fragile state of peace.

Throughout this sceptre isle, the kings of England, Scotland, Ireland and Wales sense a time of change approaching; a time of opportunity. There will be treaties. There will be war. There will be turns of fortune that become the stuff of legend, in a saga that charts the ascent of one of history's greatest nations.

Thrones of Britannia is a standalone Total War game which will challenge you to re-write a critical moment in history, one that will come to define the future of modern Britain. With ten playable factions, you must build and defend a kingdom to the glory of Anglo-Saxons, Gaelic clans, Welsh tribes or Viking settlers. Forge alliances, manage burgeoning settlements, raise armies and embark on campaigns of conquest across the most detailed Total War map to date.

Main Features
 • Limited Edition includes Limited Edition embossed SteelBook, double sided poster, and art cards with biographies of five prominent faction leaders.
 • Explore and conquer the British Isles.
 • Viking warlord or Anglo-Saxon king, define their legend.
 • 'Classic' Total War gameplay refined.

Total War Saga: Thrones of Britannia Steelbook limited edition0

Překlad nebo vyhledávaná slova  hry Total War Saga: Thrones of Britannia   Total War Saga: Thrones of Britannia Steelbook limited editionMinimální konfigurace hry Total War Saga: Thrones of Britannia pro PC :
(minimum system requirements)
 • Windows 7 / 8 (8.1)/ 10 (vše POUZE 64 bitové verze )
 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
 • Paměť: 5 GB RAM
 • Grafická karta: NVIDIA GTX 460 1GB | AMD Radeon HD 5770 1GB | Intel HD4000 @720p
 • Pevný disk: 30 GB volného místa
 • Pro aktivaci je vyžadováno internetové připojení a bezplatný účet služby Steam


Sdílení Facebook:
Termín vydání a cena jsou předběžně stanovené a můžou se změnit.
Při snížení ceny, automaticky snížíme cenu u Vaší předobjednávky na aktuální nižší cenu.
                         (Tato úprava probíhá až v okamžiku vyskladňování)
V případě zvýšení ceny (maximálně 10%) Vaše cena zůstává beze změny.
Při větším navýšení ceny, Vás budeme kontaktovat.
Termín dodání se může změnit, kopírujeme distribuční termíny vydavatelů.
Pokud zjistíte, že naše cena, nebo datum dodání je odlišná od většiny ostatních e-shopů, budeme rádi, když nám napíšete, prověříme to. 
O firmě Náš sortiment
Oblíbené kategorie
 
 
 

 DĚKUJEME ZA PODPORU V ANKETĚ SHOP ROKU

         

úvodní stránka | obsah košíku | novinky | registrace