logo-musicstall
lupa
clovicek
kosik
0 kusů
za 0


Galerie obrázků

SONY PS4

Conan Exiles - PS4

Platforma
Lokalizace
   Anglická verze
Žánr
Akční  Dobrodružný  RPG  Survival  
1 088,00Kč, na prodejně 1299Kč
8.5.2018
Jste utlačovaný vyhnanec a vyděděnec, odsouzený k putování po barbarské pustině, kde jsou slabí rozdrceni a přežijí jen ti silní!

Zde musíte bojovat o přežití, budovat a ovládnout svět sám na svém severu, anebo s nepřáteli a spojenci v online hře pro více hráčů.

Putujte rozsáhlou zpustošenou krajinou, vyplněnou ruinami pradávných a mocných civilizací a odkryj tajemnou a temnou historii tohoto světa, aby jste opravdu dokázal ovládnout tuto krajinu vyvyrhelů.

SONY PlayStation 4 - Conan Exiles

Začnete s ničím, jen s prázdnými rukami a je jen na VÁS, jestli dokážete vytvořit dědictvý pro svůj klan, jako jsou celá města a pevnosti.

Zotročte bandity této pustiny, obětujte bijící srdce nepřátel na oltáři vašeho boha, udělejte cokoliv temného a krutého, neboť to je jediná cesta ke slávě a přežití v této nehostinné krajině.

Conan Exiles pro PS4

Ale pamatujte, přežití zde není jen v zajištění jídla a vody, ale hlavně v nalezení mocných zbraní, artefaktů pradávných dob a znalostí, s jimiž dokážete vše a všechny kolem sebe ovládnout. Avšak nezapomeňte, že jít sám a neozbrojen, se nevyplácí...

Conan Exiles nejsou hrou s prázdnou krajinou, ale svět s bohatou historií, kde poznání a pochopení této historie je klíčem k Vašemu přežití a budoucnosti.

Trailer / gameplay k Conan ExilesHlavní rysy hry Conan Exiles:

 • Vydej se do obrovského světa plného nebezpečí a příležitostí a prozkoumej všechno od písečných dun po rozvaliny prastarých civilizací, kde se prohánějí stíny.
 • Těž suroviny a vyráběj nástroje a zbraně, pak postav vše od malé osady po celá města, rekrutuj armádu a vytáhni do války proti nepřátelům.
 • Hraj sám lokálně v kooperaci či boji o přežití a nadvládu v nepřetržité hře více hráčů na veřejných serverech anebo si založ vlastní server s vlastními pravidly.


Počet hráčů: 1

Online multiplayer: ANO

Podporované příslušenství: Dualshock 4, PS Vita Remote Play Supported


Info:  zobrazena pouze jedna varianta příslušenství. Jsou podporovány i všechny další barevné verze.
Doporučený věk:
(Rating PEGI)
Vhodné pro hráče od 18 letPEGI RATING: konzole SONY PlayStation 4 Conan Exiles obsahuje prvky násilíPEGI RATING: konzole SONY PlayStation 4 Conan Exiles můžete hrát Online

Trailer / gameplay k Conan Exiles

 VIDEO 2   English Description   Technické info / poznámky 

Conan Exiles
Game Desription Conan Exiles

Conan Exiles is an open-world survival game set in the brutal lands of Conan the Barbarian. Survive in a savage world, build your kingdom, and dominate your enemies in brutal combat and epic warfare. Start with nothing but your bare hands and forge the legacy of your clan, building anything a small home to gigantic fortresses and entire cities. Wage war using swords, bows, siege weapons, and even take control of giant avatars of the gods and lay waste to enemy cities. Explore a vast, seamless world full of challenge and opportunity. Hunt animals for resources, slay monsters for treasure, and delve deep underground to discover the secrets of ancient civilizations. Conan Exiles can be experienced in both local single-player and in persistent online multiplayer.

Main Features

  D1 Edition Conan Exiles Day One Edition  0

  Překlad nebo vyhledávaná slova  hry Conan Exiles   D1 Edition Conan Exiles Day One Edition  Minimální konfigurace hry Conan Exiles pro PS4:
  (minimum system requirements)
  konzole SONY PlayStation 4, HDD 30GB, Dualshock 4, pro hru po síti je vyžadováno internetové připojení a placená služba PLAYSTATION PLUS
  Sdílení Facebook:
  Termín vydání a cena jsou předběžně stanovené a můžou se změnit.
  Při snížení ceny, automaticky snížíme cenu u Vaší předobjednávky na aktuální nižší cenu.
                           (Tato úprava probíhá až v okamžiku vyskladňování)
  V případě zvýšení ceny (maximálně 10%) Vaše cena zůstává beze změny.
  Při větším navýšení ceny, Vás budeme kontaktovat.
  Termín dodání se může změnit, kopírujeme distribuční termíny vydavatelů.
  Pokud zjistíte, že naše cena, nebo datum dodání je odlišná od většiny ostatních e-shopů, budeme rádi, když nám napíšete, prověříme to.


  
   
  O firmě Náš sortiment
  Oblíbené kategorie
   
   
   

   DĚKUJEME ZA PODPORU V ANKETĚ SHOP ROKU

           

  úvodní stránka | obsah košíku | novinky | registrace