logo-musicstall
lupa
clovicek
kosik
0 kusů
za 0


Galerie obrázků

SONY PS4

Far Cry 3 Classic Edition - PS4

Platforma
Lokalizace
   Anglická verze
Žánr
Akční  FPS  
728,00Kč, na prodejně 799Kč
26.6.2018
Hra Far Cry 3 v edici Clasic přináší všechny radosti i strasti Rookových ostrovů na novou generaci konzolí spolu s vylepšenou grafikou a hratelností, takže fanouškům i nováčkům umožní nejlepší možný zážitek.

Zroskotali jste na ostrově na konci světa, vaše přátele zajali a po krku vám jde banda vyšinutých bojovníků. Než se vám podaří uprchnout z tohoto nádherného, avšak nebezpečného ráje, budete muset čelit tomu, kým skutečně jste.

SONY PlayStation 4 - Far Cry 3

Tešte se na pořádnou jízdu, písek, palmy, vratké stavby s plechovými střechami, domorodci s kalašnikovy a spousta krve.

V tomto pokračování akční série Far Cry 3 budete Jason Brody, osamocený bojovník na okraji světa, uvízlý na tajemném tropickém ostrově odříznutém od civilizace.

Far Cry 3 pro PS4

V tomto divokém ráji, kde bezpráví a násilí jsou každodenní realitou, budete sami určovat, kdy, kde a jak se události odehrajou.

Budete se muset proplížit a prostřílet si svou cestu skrze ostrov, kde nikdo již nedokáže rozeznat co je správné a co špatné.

Hlavní rysy PS4 Far Cry 3:

  • Na ostrově Far Cry 3 se ponoříte do bohatého a úžasněho prostředí plného zajímavých postav, s kterými se můžete setkat, zákoutí k prozkoumání a akčního boje.
  • Budete sám na tropickém ostrově a budete muset čelit temné straně lidstva. Budete nucen chovat se jako Jason Brody, když se dozvíte více o hrůze a korupci, jež na ostrově vládne.
  • Far Cry 3 funguje ve světě existující reality, která jakoby byla vytrhnuta přímo z titulků novin.
  • Okolní prostředí bude vaším nástrojem, který má být použit k přežití, k improvizovaným řešením útoků, nebo matení nepřátel.
  • KOOPERACE - Spojte se s ostatními ve zcela samostatné kooperativní kampani: 2 hráči na rozdělené obrazovce, až 4 hráči online.
  • MULTIPLAYER - Hrajte ve 4 divokých režimech a pomocí editoru map si vytvořte svůj vlastní ostrov.

Počet hráčů: 2

Online multiplayer: ANO

Podporované příslušenství: Dualshock 4, PS Vita Remote Play Supported


Info:  zobrazena pouze jedna varianta příslušenství. Jsou podporovány i všechny další barevné verze.
Doporučený věk:
(Rating PEGI)
Vhodné pro hráče od 18 letPEGI RATING: konzole SONY PlayStation 4 Far Cry 3 obsahuje prvky násilíPEGI RATING: konzole SONY PlayStation 4 Far Cry 3 obsahuje sprostá slovaPEGI RATING: konzole SONY PlayStation 4 Far Cry 3 podněcuje, nebo učí hazardu.PEGI RATING: konzole SONY PlayStation 4 Far Cry 3 můžete hrát Online

Trailer / gameplay k Far Cry 3

 VIDEO 2   English Description   Technické info / poznámky 

Far Cry 3
Game Desription Far Cry 3

Far beyond the limits of civilization lies an island, a lawless place ruled by violence and human suffering, where your only escape is through drugs or the muzzle of a gun. This is where you find yourself, stranded in a place that has forgotten right from wrong, a place where you must live by the principles of violence to survive. Far Cry 3 Classic Edition brings the Rook Islands to current-gen consoles for the first time. Discover the island's bloody secrets and take the fight to the enemy; improvise and use your environment to your advantage; and outwit its roster of ruthless, deranged inhabitants to save your friends. Beware the beauty and mystery of this island of insanity … you'll need more than luck to escape alive.

Main Features
  • Far Cry 3 Classic Edition has been updated to run smoothly on modern platforms
  • Encounter a diverse and realistic cast of characters, including one of Far Cry's most notorious villains: Vaas Montenegro
  • Use an arsenal of weapons and explosives to run gun-first into the action, take down nearby adversaries with your blade or snipe unsuspecting enemies from a distance
  • Explore an island playground as stunningly beautiful as it is diverse - from mountain ranges to swampy grasslands and white sandy beaches. Fight your way through the island's towns, temples, river ports and more.

FAR CRY III. Far Cry 3 HD Classic Edition0

Překlad nebo vyhledávaná slova  hry Far Cry 3   FAR CRY III. Far Cry 3 HD Classic EditionMinimální konfigurace hry Far Cry 3 pro PS4:
(minimum system requirements)
konzole SONY PlayStation 4, HDD 20GB, Dualshock 4, pro hru po síti je vyžadováno internetové připojení a placená služba PLAYSTATION PLUS
Sdílení Facebook:
Termín vydání a cena jsou předběžně stanovené a můžou se změnit.
Při snížení ceny, automaticky snížíme cenu u Vaší předobjednávky na aktuální nižší cenu.
                         (Tato úprava probíhá až v okamžiku vyskladňování)
V případě zvýšení ceny (maximálně 10%) Vaše cena zůstává beze změny.
Při větším navýšení ceny, Vás budeme kontaktovat.
Termín dodání se může změnit, kopírujeme distribuční termíny vydavatelů.
Pokud zjistíte, že naše cena, nebo datum dodání je odlišná od většiny ostatních e-shopů, budeme rádi, když nám napíšete, prověříme to. 
O firmě Náš sortiment
Oblíbené kategorie
 
 
 

DĚKUJEME ZA PODPORU V ANKETĚ SHOP ROKU

         

úvodní stránka | obsah košíku | novinky | registrace