logo-musicstall
lupa
clovicek
kosik
0 kusů
za 0


Galerie obrázků

SONY PS4

Podpořte náš obchod v soutěži ShopRoku 2017

Pure Farming - PS4

Platforma
Lokalizace
CZ titulky
Žánr
Simulátor  
948,00Kč, na prodejně 999Kč
13.3.2018
Pure Farming v edici Day One obsahuje:
 • Plnou PS4 hru Pure Farming s CZ titulky
 • DLC Německo

Pure Farming

Použijte nejmodernější technologie a nejmodernější licencované stroje pro co nejlepší zvládnutí moderního zemědělství, od pěstování půdy a pěstování plodin až po chov hospodářských zvířat a výrobu zelené energie

SONY PlayStation 4 - Pure Farming

Cestujte mezi Evropou, Asií a oběma Amerikami a pěstujte tam plodiny specifické pro ten který region, jako jsou konopí, kávová zrna, třešně a olivy.

K tomu samozřejmě budete používat specializovaná zemědělská vozidla a stroje.

Pure Farming pro PS4

Farmařte si tak, jak vám bude nejlépe vyhovovat, za pomocí tří unikátních herních módů, šitých na mírů jak veteránům, tak i nováčkům na poli farmářských simulátorů.

Hlavní rysy PS4 Pure Farming:

 • Vyzkoušíte si všechny možné i nemožné aspekty moderního farmaření, jako je chování zvířat, udržování sadů, skleníků, kultivace polí, získávání zelené energie a mnoho dalšího.
 • Stroje jsou 100% licencované - Zajezdíte si ve věrně zpracovaných farmářských strojích od špiček v tomto odvětví - čekají na vás legendy jako Zetor, Landini, McCormick, Gregoire, DAF, Mitsubishi a mnoho dalších. Traktory a další těžká technika byly reprodukovány do nejmenších detailů, včetně váhy a realistické fyziky, takže si budete moci užít parádní zážitek s provozování moderní farmy.
 • Globální farmaření - Cestujte mezi svými farmami v Itálii, Kolumbii, Japonsku a USA a pěstujte specifické plodiny včetně rýže, konopí a další i neobvyklé plodiny
 • Farmaření pro všechny Tři odlišné módy = tři odlišné způsoby hraní. Užijte si svobodu a výzvu v provozu vlastní farmy v režimu Free Farming, pochopte všechna úskalí půdy v My First Farm, nebo si otestujte své dovednosti v úkolech režimu Farming Challenges.
 • Pokochejte se strhující krajinou čtyř různých kontinentů a vychutnejte si realistickou a detailní grafiku.
 • Hra je s CZ titulky

Počet hráčů: 1

Online multiplayer: NE

Podporované příslušenství: Dualshock 4


Info:  zobrazena pouze jedna varianta příslušenství. Jsou podporovány i všechny další barevné verze.
Doporučený věk:
(Rating PEGI)
Vhodné pro hráče od 3 let

Trailer / gameplay k Pure Farming

 VIDEO 2   English Description   Technické info / poznámky 

Pure Farming
Game Desription Pure Farming

Use the latest technology and state-of-the-art licensed machines to manage all aspects of modern farming, from cultivating land and growing crops to breeding livestock and producing green energy. Travel between Europe, Asia, and both Americas to plant region-specific crops such as hemp, coffee beans, cherries, and olives using dedicated farming vehicles. Play the way you like best: three vastly different modes means this game is meant for you, no matter if you are a simulation veteran or an enthusiastic newcomer

Main Features
 • Try your hand at almost every imaginable aspect of modern farming, such as animal husbandry, orchards, greenhouses, field cultivation, green energy and more.
 • Drive farming vehicles from industry leaders Zetor, Landini, McCormick, Gregoire, DAF, Mitsubishi and more. Reproduced down to the smallest detail offer a realistic experience of running a farm.
 • Travel between your farms located in Italy, Colombia, Japan and Montana, USA. Grow unique region-specific crops and use dedicated machines never, before seen in farming simulators.
 • Three different games modes for different play styles. Enjoy the freedom and challenge of running your own farm in Free Farming and learn the ins and outs of agriculture in My First Farm.
 • Admire the breath-taking landscapes of four continents and Enjoy realistic, high-quality graphics.

Farmaření, JZD, Zemědělství, D1 Edition Pure Farming Day One Edition0

Překlad nebo vyhledávaná slova  hry Pure Farming   Farmaření, JZD, Zemědělství, D1 Edition Pure Farming Day One EditionMinimální konfigurace hry Pure Farming pro PS4:
(minimum system requirements)
konzole SONY PlayStation 4, HDD 12GB, Dualshock 4
Sdílení Facebook:
Termín vydání a cena jsou předběžně stanovené a můžou se změnit.
Při snížení ceny, automaticky snížíme cenu u Vaší předobjednávky na aktuální nižší cenu.
                         (Tato úprava probíhá až v okamžiku vyskladňování)
V případě zvýšení ceny (maximálně 10%) Vaše cena zůstává beze změny.
Při větším navýšení ceny, Vás budeme kontaktovat.
Termín dodání se může změnit, kopírujeme distribuční termíny vydavatelů.
Pokud zjistíte, že naše cena, nebo datum dodání je odlišná od většiny ostatních e-shopů, budeme rádi, když nám napíšete, prověříme to. 
O firmě Náš sortiment
Oblíbené kategorie
 
 
 

 DĚKUJEME ZA PODPORU V ANKETĚ SHOP ROKU

         

úvodní stránka | obsah košíku | novinky | registrace