logo-musicstall
lupa
clovicek
kosik
0 kusů
za 0


Galerie obrázků

SONY PS4

Red Dead Redemption 2 (Special Collector's Edition) - PS4

Platforma
Lokalizace
   Anglická verze
Žánr
Akční  PRO SBĚRATELE  
4 999,00Kč, na prodejně 4999Kč
Dostupnost: vyprodáno
?
Tento produkt je aktuálně nedostupný
Tato sběratelská edice obsahuje:
  • Sběratelskou edici Red Dead Redemption
  • Plnou hru Red Dead Redemption 2 Special Edition pro PS4

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2: Special Edition přináší exkluzivní obsah pro příběhový režim včetně mise s bankovní loupeží a skrýše pro gang, kropenatého černého plnokrevníka, herních bonusů Talisman a Medaillon, herních výhod, peněžních bonusů a slev a obleku Pistolník z Nuevo Paraiso, plus bezplatný přístup k dodatečným zbraním.

Red Dead Redemption 2: Special Edition navíc nabídne exkluzivní tištěnou mapu herních lokací.

Red Dead Redemption 2


Předobjednejte si Red Dead Redemption 2: Special Edition a získejte Válečného koně a Psaneckou sadu pro přežití:
  • Na tohoto nádherného železitě šedého ardenského válečného koně se v bitvě můžete vždy spolehnout. Je odvážnější a má větší výdrž než průměrný oř a ví, jak si v přestřelce zachovat chladnou hlavu. Válečný kůň je dostupný v příběhovém režimu Red Dead Redemption 2.
  • Psanecká souprava pro přežití obsahuje hromadu důležitých zásob, díky kterým ustojíte drsný život v pohraničí, a to včetně předmětů, které doplňují zdraví, Dead Eye a další. Psanecká souprava pro přežití je dostupná v příběhovém režimu Red Dead Redemption 2.

SONY PlayStation 4 - Red Dead Redemption 2

Hra Red Dead Redemption 2 představuje velmi očekávané pokračování westernové akční videohry Red Dead Redemption z roku 2010 a podílejí se na ní vývojáři prvního dílu a hry Grand Theft Auto V. Dle slov autorů půjde o "epický příběh života v nekompromisním srdci Ameriky". Hra nabídne obrovský otevřený a atmosférický svět a zcela nový online multiplayer.

Amerika, rok 1899. Konec éry divokého západu začal a muži zákona loví poslední zbývající psanecké gangy. Ti, kteří se nevzdají nebo nepodlehnou, jsou zabiti.

Red Dead Redemption 2 pro PS4

Poté, co se ve městě Blackwater ošklivě zvrtne jedna vloupačka, Arthur Morgan a gang Van der Linde jsou nuceni prchnout. S hromadou federálních agentů a těch nejlepších lovců odměn ve státě v patách musí gang loupit, krást a probojovat se drsným americkým vnitrozemím, aby vůbec přežil. Jelikož kvůli vnitřním neshodám hrozí, že se gang zcela rozpadne, Arthur se musí rozhodnout mezi vlastními ideály a věrností ke gangu, který ho vychoval.

Red Dead Redemption 2 pro Playstation 4

Počet hráčů: 1

Online multiplayer: ANO

Podporované příslušenství: Dualshock 4, PS Vita Remote Play Supported


Info:  zobrazena pouze jedna varianta příslušenství. Jsou podporovány i všechny další barevné verze.
Doporučený věk:
(Rating PEGI)
Vhodné pro hráče od 18 letPEGI RATING: konzole SONY PlayStation 4 Red Dead Redemption 2 obsahuje prvky násilíPEGI RATING: konzole SONY PlayStation 4 Red Dead Redemption 2 obsahuje sprostá slovaPEGI RATING: V konzole SONY PlayStation 4 Red Dead Redemption 2 je zmiňováno, nebo vyobrazeno užívání drogPEGI RATING: konzole SONY PlayStation 4 Red Dead Redemption 2 podněcuje, nebo učí hazardu.PEGI RATING: konzole SONY PlayStation 4 Red Dead Redemption 2 můžete hrát Online

Trailer / gameplay k Red Dead Redemption 2
OBSAH SE MŮŽE LIŠIT; FINÁLNÍ PODROBNOSTI NAJDETE PŘED VYDÁNÍM NA ROCKSTARGAMES.COM/REDDEADREDEMPTION2/ORDER. JEDNA AKTIVACE BONUSŮ NA ÚČET.

Softwarová licence na www.rockstargames.com/eula; podmínky na www.rockstargames.com/socialclub. Nepřenosný přístup ke speciálním prvkům, jako jsou exkluzivní/odemknutelný/stažitelný/online obsah/služby/funkce, službám hry pro více hráčů či bonusový obsah, může vyžadovat jednorázový sériový kód, dodatečný poplatek či registraci online účtu (někde 13+). Přístup ke speciálním funkcím může vyžadovat připojení k internetu, nemusí být dostupný všem uživatelům či pořád a 30 dnů po oznámení může být ukončen, pozměněn či nabídnut za jiných podmínek. Porušení EULA, Kodexu chování či ostatních pravidel může mít za následek omezení či ukončení přístupu ke hře či online obsahu. Zákaznická/technická podpora na www.rockstargames.com/support.

Tato videohra je čistě fiktivní a nemá reprezentovat ani vyobrazovat žádnou skutečnou událost, osobu ani entitu a veškerá takováto podobnost je čistě náhodná. Tvůrci a vydavatelé této videohry v žádném případě nepodporují, neschvalují ani nepodněcují chování vyobrazené v této videohře. Nepovolené kopírování, zpětné inženýrství, vysílání, veřejné předvádění, pronajímání, zpoplatněné hraní či obcházení kopírovací ochrany je přísně zakázáno.

Rockstar Games, Inc. ©2005-18. Rockstar Games, Red Dead Redemption a R* jsou značky/loga/autorská práva Take-Two Interactive. Všechny ostatní značky a obchodní známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena.
Minimální konfigurace hry Red Dead Redemption 2 pro PS4:
(minimum system requirements)
konzole SONY PlayStation 4, HDD 50GB, Dualshock 4, pro hru po síti je vyžadováno internetové připojení a placená služba PLAYSTATION PLUS

První trailer k Red Dead Redemption 2


Překlad nebo vyhledávaná slova  hry Red Dead Redemption 2  Colectors Edition Red Dead Redemption II Special EditionSdílení Facebook:
Termín vydání a cena jsou předběžně stanovené a můžou se změnit.
Při snížení ceny, automaticky snížíme cenu u Vaší předobjednávky na aktuální nižší cenu.
                         (Tato úprava probíhá až v okamžiku vyskladňování)
V případě zvýšení ceny (maximálně 10%) Vaše cena zůstává beze změny.
Při větším navýšení ceny, Vás budeme kontaktovat.
Termín dodání se může změnit, kopírujeme distribuční termíny vydavatelů.
Pokud zjistíte, že naše cena, nebo datum dodání je odlišná od většiny ostatních e-shopů, budeme rádi, když nám napíšete, prověříme to. 
O firmě Náš sortiment
Oblíbené kategorie
 
 
 

DĚKUJEME ZA PODPORU V ANKETĚ SHOP ROKU

         

úvodní stránka | obsah košíku | novinky | registrace