logo-musicstall
lupa
clovicek
kosik
0 kusů
za 0


Galerie obrázků

Sony PSP

FIGHT NIGHT ROUND 3 - PSP

Lokalizace
   Anglická verze
Žánr
Sportovní  Bojové  
188,00Kč, na prodejně 249Kč
skladem
EA SPORTS FIGHT NIGHT ROUND 3 – nejsnadnější cesta do ringu, aniž byste dostali pěstí

Oceněný seriál Fight Night z dílny společnosti EA SPORTS™ Fight Night, je zpět, aby uhájil titul jasného šampiona videoher s tématem boxování. Titul FIGHT NIGHT ROUND 3, společnosti EA SPORTS™, je vrcholem této vysoko ceněné sportovní herní trilogie.

Na cestě stát se nejlepší legendou boxu, trénujte po vzoru Muhammada Aliho nebo Oscara De La Hoya, nebo si vytvořte svůj vlastní styl, pouze pro svého boxera. Staňte se partnery velikánů jako je Ali, De La Hoya, Joe Frazier, Bernard Hopkins a Ricky “The Hitman” Hatton.

Hlavní rysy:

  • EA Super Punch <-b> -Hráči pocítí účinek tohoto zničujícího úderu, po kterém se boxerova tvář rozšklebí bolestí.
  • Kvalitní filmová grafika - Hráči mohou podle výrazů tváře a jazyka těla odhadnout, jak se soupeř cítí .
  • Unikátní hra - vizuálně skvělí boxeři a realistické prostředí, to vše se skrývá pod titulem EA SPORTS Fight Night Round 3.
  • Boxování s nejlepšími soupeři - Sledujte ESPN Classic s opravdovými zápasy nebo znovu inscenujte úžasné souboje minulosti i současnosti: Arturo Gatti vs. Mickey Ward, Marco Antonio Barrera vs. Eric Morales, a Ali vs. Frasier. Talk the Talk, Walk the Walk
  • V předzápasech zastrašte soupeře na tiskových konferencích svými siláckými řečmi.
  • Styl určuje bojovníka - Vytvořte si svůj vlastní styl a zjistěte, jaký budete mít úspěch v soubojích s nejlepšími světovými boxery. Počítačoví boxeři používají taktiky a strategie, které se shodují s jejich reálnými protějšky. Je třeba nebát se jejich silných stránek a využít jejich slabostí.
  • Přes wi-fi až 2 hráči

Počet hráčů: 1

Multiplayer: ANO

Minimální konfigurace: konzole SONY PSP

Doporučený věk: 15 let


Trailer / gameplay ke hře FIGHT NIGHT ROUND 3Překlad nebo vyhledávaná slova  hry FIGHT NIGHT ROUND 3:   FIGHT NIGHT ROUND III

Sdílení Facebook:
 
O firmě Náš sortiment
Oblíbené kategorie
 
 
 

 DĚKUJEME ZA PODPORU V ANKETĚ SHOP ROKU