logo-musicstall
lupa
clovicek
kosik
0 kusů
za 0


Galerie obrázků

Xbox One

Assassin's Creed Odyssey: Medusa Edition - Xone

Platforma
Xbox ONE
Lokalizace
CZ titulky
Žánr
Akční  Sběratelské edice  Xone X Enhanced  
3 188,00Kč, na prodejně 3199Kč
Dostupnost: vyprodáno
?
Tento produkt je aktuálně nedostupný

Sběratelská edice Medusa

Odhalte nejtemnější tajemství antického Řecka s Assassin’s Creed Odyssey – Medusa Edition. Obsahuje figurku Alexia stojícího na soše mýtické Medusy. V této sběratelské edici naleznete následující fyzický a digitální obsah:

Fyzický obsah

 • Figurka “Padlá Gorgona” (výška: 33cm) – od Ubicollectibles.
 • Hra Assassin’s Creed® Odyssey.
 • 64 stránkový Artbook : Obsahuje ukázky práce umělců ze studia Ubisoft Quebec, kteří stáli u zrodu hry.
 • Mapa herního světa : Prozkoumejte svět Assassin’s Creed Odyssey s touto ručně kreslenou, umělecky vyvedenou mapou.
 • Výběr ze soundtracku hry : Výběr z nejlepší hudby uvedené v Assassin’s Creed Odyssey.

Digitální obsah

 • Mise navíc : Slepý Král. Potkáte záhadného pocestného, ve kterém se skrývá více, než je na první pohled patrné.
 • Balíček “Kronos” (Obsahuje 5 částí epické zroje, 1 epickou zbraň, 1 epického koně). Když jste ve službách Kronose, jediné, na čem záleží, je čas.
 • 1 dočasný bonus k získaným XP
 • 1 dočasný bonus k získaným Drachmám

Napište vlastní legendární Odysseu a zažijte epická dobrodružství ve světě, kde na každé volbě záleží. Odsouzení na smrt vlastní rodinou se vydáte na úžasnou cestu, na které se z žoldáckého vyvrhela stanete legendárním řeckým hrdinou, a odhalíte tajemství své minulosti. Najděte svou vlastní cestu ve válkou rozpolceném světě, vytvářeném lidmi i bohy, ve kterém se sráží hory s mořem. Setkejte se s nejslavnějšími osobnostmi antického Řecka a jednejte s nimi během zásadních historických okamžiků, které vytvářely západní civilizaci.

Assassin’s Creed® Odyssey přináší do popředí možnost volby. Díky inovacím a herním prvkům, které se nikdy dříve v sérii Assassin’s Creed neobjevily si sami zvolíte, jakým hrdinou se chcete stát a vaše volby budou utvářet svět kolem vás. Skrze vztahy s barvitými postavami, které si vybudujete a rozhodnutí, která učiníte na své Odyssei, plně ovládáte svůj osud. Přizpůsobte si vybavení a ovládněte nové speciální dovednosti, uzpůsobte svého hrdinu vašemu hernímu stylu. Bojujte napříč Řeckem, zúčastněte se krvavých bitev na zemi I na moři a staňte se skutečně legendárním hrdinou.

Herní prvky:

 • STAŇTE SE LEGENDÁRNÍ ŘECKÝM HRDINOU – Poprvé v sérii Assassin’s Creed si můžete na svou epickou výpravu vybrat ze dvou hrdinů, Alexios nebo Kassandra. Přizpůsobte si vybavení, vylepšujte dovednosti a svou loď na cestě, na které se stanete legendárním řeckým hrdinou.
 • VRHNĚTE SE DO ANTICKÉHO ŘECKA – Z výšin zasněžených horských vrcholů až do hlubin Egejského more, prozkoumáte celou zemi plnou nespoutaných prostředí I měst na vrcholku řeckého Zlatého věku. Neočekávaná setkání oživí váš příběh – setkáte se s barvitými postavami, utkáte se s nemilosrdnými žoldáky, a mnohem více.
 • ZVOLTE SI VLASTNÍ CESTU – Vaše rozhodnutí budou utvářet svět kolem vás díky více než 30 hodinám dialogů s výběrem odpovědí, a vícero možným koncům hry. Zažijte živoucí, dynamický svět, který se neustále vyvíjí a reaguje na každé vaše rozhodnutí.
 • BOJUJTE V EPICKÝCH BITVÁCH – Předveďte své neuvěřitelné válečnické dovednosti a zvraťte výsledek bitev za Peloponéské války. Vrhněte se do epických střetů Sparty a Atén v režimu velkých bitev 150 vs 150 vojáků.
 • PLAVTE SE PO EGEJSKÉM MOŘI – Najděte nezmapovaná místa, objevte skryté poklady nebo si proražte cestu celými flotilami v námořních bitvách. Upravujte podobu své lodě, vylepšujte její zbraně a nabírejte členy posádky s unikátními bonusy a přizpůsobte tak námořní boj svému stylu.
 • ZEMĚ MÝTŮ A LEGEND – Objevujte svět plný mýtů a legend. Od antických rituálů po slavné sochy, stanete tváří v tvář legendárním řeckým postavám a objevíte skutečnou podstatu mytologických nestvůr jako byli Medusa nebo Minotauros.
Sdílení Facebook:
Termín vydání a cena jsou předběžně stanovené a můžou se změnit.
Při snížení ceny, automaticky snížíme cenu u Vaší předobjednávky na aktuální nižší cenu.
                         (Tato úprava probíhá až v okamžiku vyskladňování)
V případě zvýšení ceny (maximálně 10%) Vaše cena zůstává beze změny.
Při větším navýšení ceny, Vás budeme kontaktovat.
Termín dodání se může změnit, kopírujeme distribuční termíny vydavatelů.
Pokud zjistíte, že naše cena, nebo datum dodání je odlišná od většiny ostatních e-shopů, budeme rádi, když nám napíšete, prověříme to. 
O firmě Náš sortiment
Oblíbené kategorie
 
 
 

DĚKUJEME ZA PODPORU V ANKETĚ SHOP ROKU

         

úvodní stránka | obsah košíku | novinky | registrace