logo-musicstall
lupa
clovicek
kosik
0 kusů
za 0


Galerie obrázků

Xbox One

BORDERLANDS THE HANDSOME COLLECTION - Xone

Platforma
Xbox ONE
Lokalizace
   Anglická verze
Žánr
Akční  Střílečka  RPG  FPS  
888,00Kč, na prodejně 999Kč
skladem
Kolekce obsahuje kompletně remasterované hry Borderlands 2 a Borderlands: The Pre-Sequel a všechen dosud vydaný bonusový stahovatelný obsah.

BORDERLANDS 2:

Bordenlands 2 je akční sci-fi FPS hra, která kombinuje to nej ze stříleček z vlastního pohledu ve které máte možnost, upravit si hlavního hrdinu dle svých představ. Mimoto máte možnost usednout do futuristických vozidel a prohánět se s nimy po rozlehlých planinách, stejně jako jako v závodní hře. Příběh je zasazen do post-apokalyptického prostředí, ve kterém platí jediné právo – zabij, nebo budeš zabit.

Microsoft Xbox ONE - Borderlands The Handsome Collection


Připravte se na divokou jízdu v roli jednoho ze čtyř nových lovců pokladů, kteří se ve hře Borderlands 2 vydali na nezkrocenou planetu Pandora hledat bohatství a šířit zkázu. Čekají vás ohromné nové světy plné neuvěřitelných tvorů, pomatenců a hlavně i hlavní záporák Handsome Jack

Máte na výběr z obrovského množství zbraní, každé se speciálními vlastnostmi, stejně jako ze zbraní hromadného ničení. Získávejte zkušenosti a zvyšujte zdatnost v bojích s nepřáteli. Sedněte za volant futuristické káry a bojujte s nepřáteli nárazník na nárazník. Buďte drsní, sejměte nepřátelé a užijte si velkolepé exploze....


BORDERLANDS: THE PRE-SEQUEL:
Pre-Sequel vás zavede do událostí, jenž se odehrávají mezi Borderlands a Borderlands 2. Podíváte se na měsíc Elpis a základnu Hyperionu. Budete si moci zvolit mezi různými chraktery, jež budou podřízeny Jacku Handsomeovi, který ještě používá staré jméno John a kariéra hlavního záporáka na něj teprve čeká. Těšte se na nové zbraně, prostředí s nízkou gravitací a mnohem víc!

Borderlands The Handsome Collection pro Xone


Pre Sequel Borderlands vás katapultuje do zcela nového dobrodružství, na Pandořin měsíc, kde se budete muset přizpůsobit nízké gravitaci. Hratelnost Borderlans míchá oblíbené prvky střílečky s RPG.

Pohybujte se skoky vzduchem s nízkou gravitací, nepřátele likvidujte pomocí nových mrazících a laserových zbraní. V mnoha levelech projíždějte a prozkoumávejte měsíční krajinu s novými vozidly, které umožňující způsobovat destrukci a chaos.

Hlavní rysy Borderlands 2:

 • Zábavná až návyková hratelnost: Frenetická střílečka z pohledu vlastních očí, kombinovaná se sbíráním kořisti a vylepšování postavy ve stylu RPG
 • Jděte do BORDERLANDS 2 s parťákem: Vrhněte se mezi nepřátele sami, nebo v dynamickém kooperativním módu až pro 4 hráče online
 • Nekonečná hromada zbraní je ještě nekonečnější: V Borderlands 2 na vás čekají miliony generovaných zbraní. Ale jistě, že to jde!
Hlavní rysy Borderlands: The Pre-Sequel:
 • Děj hry se odehravá na pozadí původního příběhu, mezi Borderlands 1 a 2.
 • Hra je mixem střílečky a RPG
 • Lokalita - měsíc Elpis a základna Hyperion.
 • Pohybujte se skoky vzduchem, díky nízké gravitaci to bude snažší, než na Zemi.
 • Nepřátele likvidujte pomocí nových mrazících a laserových zbraní
 • Stanete se Jackem Handsomem, v časech, kdy nabírá svou sílu.


Počet hráčů: 2

Multiplayer: ANO

Minimální konfigurace:
(minimum system requirements)
konzole Microsoft Xbox ONE, Controller Xone
Podporované příslušenství: Controller Xone


Info:  zobrazena pouze jedna varianta příslušenství. Jsou podporovány i všechny další barevné verze.
 

Doporučený věk:
(Rating PEGI)
Vhodné pro hráče od 18 letPEGI RATING: konzole Microsoft Xbox ONE Borderlands The Handsome Collection obsahuje prvky násilíPEGI RATING: konzole Microsoft Xbox ONE Borderlands The Handsome Collection obsahuje sprostá slovaPEGI RATING: konzole Microsoft Xbox ONE Borderlands The Handsome Collection podněcuje, nebo učí hazardu.PEGI RATING: konzole Microsoft Xbox ONE Borderlands The Handsome Collection můžete hrát Online

Trailer / gameplay ke hře Borderlands The Handsome Collection

 VIDEO 2   English Description   Technické info / poznámky 

Borderlands The Handsome Collection
Game Desription Borderlands The Handsome Collection

Game Desription Borderlands 2

Borderlands 2 furthers the distinct blending of First Person Shooter and Role Playing genres to create the true evolution of the Role Playing Shooter. Team up with up to three other players for four-player online goodness or go old-school with two-player split-screen couch sharing mayhem as you spend hours leveling up your character and equipping them with one of the millions of badass weapons.

Borderlands 2 features a new visually stunning array of procedurally generated guns, shields, grenades, artifacts, enemies and more. Choose one of the four new character classes to be taken through a carefully crafted and connected story to all new and surprising environments across the living planet of Pandora. Make new friends, arm them to the teeth and fight alongside them on your relentless quest for revenge and redemption.

Gunzerker Leads a Cast of All-New Characters and All-New Classes: Step into the role of the Gunzerker, whose highly deadly skills allow him to dual-wield any two weapons found in the game. Not only that, you will build on that skill to do more things with two guns than you ever imagined possible. Dual machine guns? Cool. Dual rocket launchers? Of course! Dual Sniper Rifles? Sure, if that's your thing! Want to try other styles? More tactical perhaps? There are multiple classes to choose from!

Game Desription BORDERLANDS: THE PRE-SEQUEL

Launch into the Borderlands universe and shoot 'n' loot your way through a brand new adventure that rockets you onto Pandora's moon in Borderlands: The Pre-Sequel!

Discover the story behind Borderlands 2 villain, Handsome Jack, and his rise to power. Taking place between the original Borderlands and Borderlands 2, the Pre-Sequel gives you a whole lotta new gameplay featuring the genre blending fusion of Shooter and RPG mechanics that players have come to love.

Float through the air with each low gravity jump while taking enemies down from above using new ice and laser weapons. Catch-a-ride and explore the lunar landscape with new vehicles allowing for more levels of destructive mayhem.

Main Features
 • DynamiCo-oonlinesplit-screeanLANSharyouadventurewitfriendbotonlinanviLANBorderlandfeatureseamlessysteenablinyotdroiandroouocampaigwithouevehavintrestarthgameOtoothayocaevetakyounegeafroangamtanother!
 • WorlConnecteStoryYowilfinyourselleffodeaithfrozetundroPandorayobegiyouquesorevenganredemptionExposthevisurroundinthHyperioCorporatioantakothperpetratoouniverse-widgrandeceptio-thnefariouHyperioCEOHandsomJack(Ohalsohe'stolecredifothopeninothVault.)
 • NeGuSystemAentirelnetakothgroundbreakinprocedurasystemeanmillionupomillionopossiblweaponsThvarietanstyloguniBorderlandistaggeringanyou'lsetononeaninnovativwaytengagfoeoPandoraFireelectricitycorrosivacidanmucmorwilalbayoudisposaayofighyouwathrougthHyperioCorporation'forces!
 • 8Bazillion...EverythingIadditiotthnegusystemyowillusafteprocedurallgenerateshieldsgrenadesAlieArtifactsclasmodanmuchmucmoreAnyothoughthoriginaBorderlandhatooloot!
 • BranneenvironmentoPandoraHunthrougentirelbranneareaoPandorthaarmoralivthaeverFrotharctitundrathrougthdangerougrasslandspasthmysterioucorrosivcaverntbeyondyou'lbsurprisebthunpredictablworloPandoraeverturn!
 • BranneenemieswholsleoneenemiearouthertkilyoiBorderland2Hulkinggorilla-likBullymongsvicioupredatorStalkeranthHyperiomechanicaarmyrubHandsomJackarjussomothneenemieyowilbfacinofagainsoPandoraNestrategiewilneetbcreatefoeverfightaenemienointeracanaieacothetensuryodon'gefaithworloPandora.
 • Main Features BORDERLANDS: THE PRE-SEQUEL
 • BRING MAYHEM TO THE MOON: Feel the moon's low gravity with every jump and stomp. Cause mayhem with new weapons equipped with ice and laser capabilities! New enemies offer a space-based twist!
 • THE RISE OF HANDSOME JACK: Witness Handsome Jack's rise to power. Dive deep into the origins of iconic Borderlands villains. Turn the tables and experience Handsome Jack's side of the story.
 • A NEW CLASS OF ANTIHEROES: Play as one of four new character classes, including Wilhelm the Enforcer, Nisha the Lawbringer, and Athena the Gladiator. Play as a combat-ready Claptrap prototype for the first-time! Experience the grey morality of working alongside Handsome Jack.Shrnutí informací, dotazy, komentáře...

Nacházíte se v kategorii HRY X ONE a nákup této akční hry Borderlands The Handsome Collection může být pro Vás levnější, pokud se zaregistrujete, čímž automaticky získáte ještě lepší ceny na Film-Game.cz. Pokud již u nás registrovaní jste, stačí se přihlásit.
Váš nákup si můžete udělat příjemnější, pokud si vyberete z našeho KATALOGU DÁRKŮ.
O nabízených hrách se snažíme uvádět maximálně pravdivé a aktuální informace. Uvítáme všechny Vaše recenze ke hře BORDERLANDS 2. Tyto Vaše informace, poznatky, či připomínky jsou pro nás velmi cenné a budeme rádi, pokud nám je zašlete. V případě, že máte více info k BORDERLANDS: THE PRE-SEQUEL, neváhejte nám je zaslat, protože podklady od vydavatele jsou někdy příliš strohé (nebo žádné), a my si vážíme hlavně Vašich reakcí na webu i naší "kamenné prodejně". Díky těmto zpětným vazbám a také osobní zkušeností s hrami, Vám profesionálně poradíme s výběrem, tedy pokud si nebudete vědět rady a budete hledat třeba Dárek pro muže
Tip: Pro odběry vašich www objednávek, si můžete zvolit OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ. Zde si zboží v klidu prohlédnete, zda je to přesně to, co jste chtěli.
Nejlevnější PC hry na Film-Game.cz najdete zde.
Samozřejmě nabízíme také hry, které mají CZ dabing zde, hry které mají CZ titulky zde a hry s CZ manuálem zde. (u hry s CZ dabingem, nebo CZ titulky bývá také český manuál tištěný, nebo v elektronické podobě)
K některým hrám máme na stránkách Wallpaper zdarma ke stažení.
Jestli chcete hledat hry, jako Borderlands The Handsome Collection tak právě pro Vás jsou níže zobrazeny PC Hry, které nějakým způsobem touto hrou souvisejí, žánrově, věkově, a dle spousty dalších kritérií, které se těžko dají popsat, ale snad Vám dají TIP na hry, které Vás budou bavit.
Nezapomeňte si k nákupu hry BORDERLANDS: THE PRE-SEQUEL, přidat do košíku zdarma dárek, kterým Vám chceme poděkovat za nákup na Film-Game.cz a především Vám udělat radost.


K hrám, které nabízíme, hledáme na youtube.com OFFICIAL trailer, gameplay, videoukázku, či zajímavost, která by co nejlépe představila hru. Pokud najdete lepší video k Borderlands The Handsome Collection, tak nám na něj pošlete link.

Překlad nebo vyhledávaná slova  hry Borderlands The Handsome Collection  

Sdílení Facebook:
 
O firmě Náš sortiment
Oblíbené kategorie
 
 
 

 DĚKUJEME ZA PODPORU V ANKETĚ SHOP ROKU

         

úvodní stránka | obsah košíku | novinky | registrace