NHL 19 - Xone | FilmGame.cz
 
logo-musicstall
lupa
clovicek
kosik
0 kusů
za 0


Galerie obrázků

Xbox One

NHL 19 - Xone

Platforma
Xbox ONE
Lokalizace
CZ titulky
Žánr
Sportovní  Simulátor  
1 688,00Kč, na prodejně 1799Kč
Dostupnost: 14.9.2018
?
Předobjednávka - předpokládané datum vydání.
Vynasnažíme se, abyste již tento den měli titul doručen. Zboží zatím není skladem.
Předobjednejte si hru NHL 19 a získáte navíc:
  • Pět balíčků pro Hockey Ultimate Team (jeden týdně po dobu pět týdnů).

<b>NHL 19</b>Zahrajte si v NHL 19 na venkovních kluzištích a v rámci nových i staronových režimů se vydejte na cestu z místního zamrzlého rybníku až mezi profesionály.

Změřte své síly proti více než dvěma stovkám největších hokejových legend, které kdy vkročily na led, v čele s Waynem Gretzkym.

Zásluhou nové špičkové herní technologie si vychutnejte výbušné bruslení s ještě větší akcelerací, rychlostí a vylepšenými reakcemi ovládání.NHL 19Hokej pod širým nebem ve World of CHEL

Na zamrzlém rybníce se můžete utkat s ostatními hráči a díky technologii RPM máte větší kontrolu nad bruslením a zrychlováním.

Zcela nové animace se pozitivně projeví ve vylepšených reakcích ovládání při zrychlení, rychlém bruslení a přesných obratech.

Vyjádřete svůj styl:

Vynikněte na ledě díky více než 900 různým úpravám od autentické výstroje NHL po hokejové lifestylové oblečení od některých z největších sportovních značek. Vyjádřete svůj styl jako nikdy předtím s tisícovkami kombinací svěžích vzhledů.

Hra  a obsahuje kompletní českou textovou lokalizací a obsah.

Počet hráčů: 4

Online multiplayer: ANO

Podporované příslušenství: Controller Xone, Xone X Enhanced


Info:  zobrazena pouze jedna varianta příslušenství. Jsou podporovány i všechny další barevné verze.
Doporučený věk:
(Rating PEGI)
Vhodné pro hráče od 12 letPEGI RATING: konzole Microsoft Xbox ONE NHL 19 obsahuje prvky násilíPEGI RATING: konzole Microsoft Xbox ONE NHL 19 můžete hrát Online

Trailer / gameplay k NHL 19

 VIDEO 2   English Description   Technické info / poznámky 

NHL 19
Game Desription NHL 19

In NHL 19, hockey returns to its roots by taking the game to the great outdoors. Play on outdoor rinks and journey from the pond to the pros in new and returning modes. Compete with and against over 200 of the greatest hockey legends, including Wayne gretzky, all powered by the cutting-edge gameplay technology real player motion Tech. Rpm Tech delivers explosive-edge skating with faster acceleration, and more responsiveness. A new collision physics system also adds bigger, jaw-dropping hits. Introducing world of chel, a brand new game hub of new and returning create-a-character modes United under a single reward system. Design your character and progress to earn Custom Gear, equipment and over 900 new apparel customization Options, including lifestyle clothing like hoodies, jacket, Winter Knights and more. Express yourself with a unique look and personalize your game with brand new player classes and unique player traits that give you the freedom to look, feel and play the way you want.

Main Features
  • The Legends have arrived - play with or against the sport's greatest players, including Wayne gretzky
  • Real player motion Tech delivers explosive-edge skating, enabling more control, Acceleration and responsiveness up and down the ice
  • For the first time in franchise history, step onto the pond and compete in the EA sports Hockey League, NHL three, play now and the brand new modes NHL ones and pro-am

Hokej NHL 2019Hráč z obalu hry NHL 19: P.K. Subban

P.K. Subbana jsme vybrali na obal letošního ročníku z toho důvodu, že ztělesňuje současnou NHL coby jeden z jejích nejnápadnějších a nejpozoruhodnějších hráčů. Existuje nekonečný počet příkladů fanoušků i profesionálních hráčů – od zamrzlých rybníků po hvězdy NHL –, které reprezentují ducha hokeje. Myslíme si, že P.K. Subban symbolizuje tuto dynamiku dokonale hned z několika důvodů.

Jedinečný

Na ledě je P.K. absolutně nepřehlédnutelnou postavou a jedním z nejlepších obránců ligy. Má zálibu ve fyzické hře, disponuje tvrdou střelou a z nadšených oslav ze vstřeleného gólu je zřejmé jeho nadšení pro hru. V roce 2013 byl Subban oceněn Norris Trophy pro nejlepšího obránce NHL, ale to nejsou jediné úspěchy tohoto 29letého zadáka. Například již dvakrát se objevil v prvním All-Star týmu NHL.

Mimo led vystavuje Subban na odiv svůj elegantní a jedinečný smysl pro módu. V NHL 19 je jednou z nejzajímavějších novinek více než 900 zcela nových možností pro úpravu vámi vytvořené postavy. Vůbec poprvé se můžete obléknout ve stylu rybníkového hokeje nebo do lifestylového oblečení včetně mikin s kapucí, bund, svetrů a dalších kousků. S tolika možnostmi, jak v NHL 19 vyjádřit svůj styl, byl P.K. Subban ideální volbou na obal hry.

Nová generace0Zatímco P.K. je ideálním zástupcem dnešní NHL, existuje řada dalších postav, které sehrály důležitou roli při vytváření NHL 19. Proto jsme se v letošním roce rozhodli pro dva hráče, kteří se objeví na různých edicích naší hry. P.K. Subbana najdete na edici Standard. NHL 19 vyjde pro hokejové fandy po celém světě 14. září 2018 na Xbox One a PlayStation 4. Předobjednávkou NHL 19 Legend Edition nebo NHL 19 Ultimate Edition si odemknete plnou hru s třídenním předstihem již 11. září 2018. Buďte mezi prvními, kteří se vydají na cestu z místního zamrzlého rybníku až mezi profesionály.

Podívejte se na druhého hráče z obalu hry – Waynea Gretzkyho.

0NHL 19 vyjde pro hokejové fandy po celém světě 14. září 2018 na Xbox One a PlayStation 4. Předobjednávkou NHL 19 Legend Edition nebo NHL 19 Ultimate Edition si odemknete plnou hru s třídenním předstihem již 11. září 2018. Buďte mezi prvními, kteří se vydají na cestu z místního zamrzlého rybníku až mezi profesionály.

Wayne Gretzky bude na obalu Ultimátní edice, která pravděpodobně nebude v ČR v oficiální distribuci.

Překlad nebo vyhledávaná slova  hry NHL 19   Hokej NHL 2019Minimální konfigurace hry NHL 19 pro XboxONE:
(minimum system requirements)
konzole Microsoft Xbox ONE, HDD 35GB, Controller Xone, pro hru po síti internetové připojení a placená služba XBOX LIVE GOLD
Sdílení Facebook:
Termín vydání a cena jsou předběžně stanovené a můžou se změnit.
Při snížení ceny, automaticky snížíme cenu u Vaší předobjednávky na aktuální nižší cenu.
                         (Tato úprava probíhá až v okamžiku vyskladňování)
V případě zvýšení ceny (maximálně 10%) Vaše cena zůstává beze změny.
Při větším navýšení ceny, Vás budeme kontaktovat.
Termín dodání se může změnit, kopírujeme distribuční termíny vydavatelů.
Pokud zjistíte, že naše cena, nebo datum dodání je odlišná od většiny ostatních e-shopů, budeme rádi, když nám napíšete, prověříme to. 
O firmě Náš sortiment
Oblíbené kategorie
 
 
 

DĚKUJEME ZA PODPORU V ANKETĚ SHOP ROKU