• detail Kong: Ostrov lebek - 4K Ultra HD Blu-ray
  • detail Kong: Ostrov lebek - 4K Ultra HD Blu-ray
  • detail Kong: Ostrov lebek - 4K Ultra HD Blu-ray
  • detail Kong: Ostrov lebek - 4K Ultra HD Blu-ray
  • detail Kong: Ostrov lebek - 4K Ultra HD Blu-ray
  • detail Kong: Ostrov lebek - 4K Ultra HD Blu-ray

Kong: Ostrov lebek - 4K Ultra HD Blu-ray
Titul není momentálně dostupný. Využijte službu - Hlídací pes

česká podpora pouze na 4K Ultra HD Blu-ray
Koupí tohoto produktu získáte 21 bodů na další nákup.
Množství:
Hlídací pes
Český název:
Kong: Ostrov lebek
Originál:
Kong: Skull Island [USA / Čína / Austrálie / Kanada, 2017]
Jazyk:
CZ dabing, CZ titulky
Zvuk:
český český Dolby Digital 5.1, anglický anglický DTS-HD Master Audio 5.1, anglický anglický Dolby Atmos, polský polský Dolby Digital 5.1 VO, ruský ruský Dolby Digital 5.1, španělský (Kastilie) Dolby Digital 5.1
Titulky:
české české, anglické anglické pro neslyšící, polské polské, ruské ruské, španělské (Kastilie)
Délka:
118 minut
Obraz:
16:9 2.40:1 2160p
Nosič (platforma):
4K ULTRA HD Blu-ray

4K ULTRA HD Blu-ray Kong: Ostrov lebek - obsah:

Strhující původní dobrodružný film režiséra Jordana Vogt-Robertse vypráví příběh nesourodého týmu badatelů, vojáků a dobrodruhů, kteří se spojili, aby prozkoumali tajemný, stejně nebezpečný jako krásný, ostrov v kdesi v Pacifiku, který není zanesen do žádné mapy. Odříznuti od všeho, co znají, vstupují na území mohutného Konga a zažehávají tak nejstrašnější boj člověka s přírodou. Jejich cesta za poznáním se mění v boj o přežití a útěk z prapůvodního Ráje, ve kterém není pro člověka místo.

Parametry 4K ULTRA HD Blu-ray Kong: Ostrov lebek:

Zvuk UHD: český Dolby Digital 5.1, anglický DTS-HD Master Audio 5.1, anglický Dolby Atmos, polský Dolby Digital 5.1 VO, ruský Dolby Digital 5.1, španělský (Kastilie) Dolby Digital 5.1

Titulky UHD: české, anglické pro neslyšící, polské, ruské, španělské (Kastilie)


Hudba: Henry Jackman

Scénář: Max Borenstein, Dan Gilroy, Derek Connolly

Kamera: Larry Fong

Produkce: Mary Parent, Alex Garcia, Thomas Tull, Jon JashniVideo 2Titul 4K-ULTRA-HD-BLU-RAY Kong: Ostrov lebek (katalogové číslo 0933108) je zařazený v kategorii FILMY / 4K-ULTRA-HD-BLU-RAY
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto 4K-ULTRA-HD-BLU-RAY Kong: Ostrov lebek levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
Udělejte si Váš nákup příjemnější a vyberte si z nabídky dárků, kterou průběžně obměňujeme. Dárek k 4K ULTRA HD Blu-ray Kong: Ostrov lebek si vyberete při ukončování objednávky.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr 4K-ULTRA-HD-BLU-RAY Kong: Ostrov lebek na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit 4K-ULTRA-HD-BLU-RAY KONG: OSTROV LEBEK.

heureka-shoproku

o-nas

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks