• detail Pulp Fiction - 4K Ultra HD Blu-ray + Blu-ray Steelbook (bez CZ)

Pulp Fiction - 4K Ultra HD Blu-ray + Blu-ray Steelbook (bez CZ)
Titul není momentálně dostupný. Využijte službu - Hlídací pes

Koupí tohoto produktu získáte 21 bodů na další nákup.
Dostupnost:
Množství:
Hlídací pes
Český název:
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
Originál:
Pulp Fiction [USA, 1994]
Zvuk:
anglický anglický DTS-HD Master Audio 5.1
Titulky:
anglické anglické pro neslyšící
Země původu:
USA
Délka:
154 minut
Nosič (platforma):
4K ULTRA HD Blu-ray + Blu-ray
  • Popis
Popis:

4K ULTRA HD Blu-ray + Blu-ray Pulp Fiction: Historky z podsvětí - obsah:

Nejkultovnější z kultovních filmů 90. let je autorskou Biblí Quentina Tarantina, který v tomto opusu definoval základní prvky své režisérské poetiky a vytvořil dílo rozněcující náročné kritiky na festivalu v Cannes, levicové a pravicové intelektuály i zedníky dopřávající si po těžké šichtě trochu oddychu. Pulp Fiction je multižánrovým opusem, který přetéká fetišistickými detaily a popkulturními odkazy a zároveň dokonale funguje jako svrchovaně napínavý film rozvržený do inovativní příběhové struktury. Chcete vidět homosexuální znásilnění sbližující dva nepřátele na život a na smrt?

Parametry 4K ULTRA HD Blu-ray + Blu-ray Pulp Fiction: Historky z podsvětí:

Zvuk UHD: anglický DTS-HD Master Audio 5.1

Titulky UHD: anglické pro neslyšící

Zvuk Blu-ray: anglický DTS-HD Master Audio 5.1

Titulky Blu-ray: anglické pro neslyšící


Scénář: Quentin Tarantino, Roger Avary

Kamera: Andrzej Sekula

Produkce: Stacey Sher, Lawrence BenderTitul 4K-ULTRA-HD-BLU-RAY Pulp Fiction: Historky z podsvětí (katalogové číslo 0940393) je zařazený v kategorii FILMY / 4K-ULTRA-HD-BLU-RAY
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto 4K-ULTRA-HD-BLU-RAY Pulp Fiction: Historky z podsvětí levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
Váš nákup 4K ULTRA HD Blu-ray + Blu-ray Pulp Fiction: Historky z podsvětí si můžete udělat příjemnější, pokud si vyberete ze zajímaví nabídky, kterou průběžně obměňujeme.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr 4K-ULTRA-HD-BLU-RAY Pulp Fiction: Historky z podsvětí na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit 4K-ULTRA-HD-BLU-RAY PULP FICTION: HISTORKY Z PODSVĚTÍ.

heureka-shoproku

o-nas

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks