• detail 1911: Pád poslední říše - DVD
  • detail 1911: Pád poslední říše - DVD
  • detail 1911: Pád poslední říše - DVD
  • detail 1911: Pád poslední říše - DVD
  • detail 1911: Pád poslední říše - DVD
  • detail 1911: Pád poslední říše - DVD

1911: Pád poslední říše - DVD
Titul není momentálně dostupný. Využijte službu - Hlídací pes

Dostupnost:
Množství:
Hlídací pes
Český název:
1911 - PÁD POSLEDNÍ ŘÍŠE
Originál:
Xinhai geming (Xinhai Revolution) [Čína / Hong Kong, 2011]
Jazyk:
CZ dabing, CZ titulky
Zvuk:
český český 5.1, čínský 5.1
Titulky:
Délka:
99 minut
Nosič (platforma):
DVD
  • Popis
Popis:

DVD 1911 - PÁD POSLEDNÍ ŘÍŠE - obsah:

Počátkem 20. století zasáhla Čínu velká krize. Země se rozdělila na soupeřící frakce, prostý lid říše hladověl a nepopulární politické reformy situaci ještě zkomplikovaly. Více než dvěstě let vládla říši dynastie Čching, kterou v té době představoval sedmiletý císař, za něž samozřejmě vládli jiní.Po letech nezpochybnitelné moci dynastie se nyní lidé začali otevřeně bouřit. Vládnoucí vojenská garnitura se proto rozhodla vytvořit " novou armádu", která bude schopna jakékoliv náznaky lidového povstání zadusit hned v počátku. Zbraně však byly přáliš drahé a finance na ně se jen těžko hledaly.

Huang Xin (Jackie Chan), který se právě vrátil z Japonska ze studií o umění moderní války, má jen minimální šanci na úspěch. Ví, že jeho země je na pokraji rozpadu a nabývá tak přesvědčení, že není jiné možnosti, než se postavit na stranu vzbouřenců proti mocné dynastii Čching...

Parametry DVD 1911 - PÁD POSLEDNÍ ŘÍŠE:


Scénář: Xingdong Wang, Baoguang Chen

Kamera: Wei HuangTitul DVD 1911 - PÁD POSLEDNÍ ŘÍŠE (katalogové číslo 0910160) je zařazený v kategorii FILMY / DVD
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto DVD 1911 - PÁD POSLEDNÍ ŘÍŠE levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
Váš nákup 1911 - PÁD POSLEDNÍ ŘÍŠE na DVD si můžete udělat příjemnější, pokud si vyberete z nabídky, kterou průběžně obměňujeme.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr DVD 1911 - PÁD POSLEDNÍ ŘÍŠE na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit DVD 1911 - PÁD POSLEDNÍ ŘÍŠE.
Ostatní informace:
Obraz:
16:9 2.40:1

heureka-shoproku

o-nas

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks