Back 4 Blood Special Edition - Xone/XSX
Titul není momentálně dostupný. Využijte službu - Hlídací pes

Koupí tohoto produktu získáte 6 bodů na další nákup.
Dostupnost:
Připravujeme
Množství:
Hlídací pes
Počet hráčů:
1
Hra po síti (online multiplayer):
ANO (pouze online)
Doporučený věk (Rating PEGI):
18 online violence
  • Popis
Popis:
Speciální edice hry Back 4 Blood obsahuje.
  • Základní hru Back 4 Bloog
  • Sběratelský Steelbook
  • Fort Hope Elite Weapon Skin Pack


Hra Back 4 Blood od Turtle Rock Studios je kooperační střílečka, kterou vydává společnost Warner Bros Games.
Back 4 Blood můžete hrát online v partě čtyř hráčů nebo sólo se třemi spoluhráči (simulovanými umělou inteligencí AI). Tato hra také podporuje až osm hráčů v online PvP (osoba versus osoba) multiplayeru.
Příběh se odehrává po katastrofické apokalypse, kdy většina lidstva byla zabita nebo infikována parazitickým červem (Devil Worm).Zoceleni těmito událostmi a povzbuzeni k boji o poslední kousky lidskosti, se skupina veteránů apokalypsy zvaná Čističi (Cleaners) shromáždili, aby pozabíjeli infikované stvůry zvané Ridden a získali tak svět zpět.
Tohle bude něco jiného, než bitva s Covidem, Devil Worma prostě rouškou nebo respirátorem neumlátíte a ani jej neukecá český premiér či ministr zdravotnictví.Hlavní rysy XboxONE Back 4 Blood:
  • Back 4 Blood je vzrušující kooperativní střílečka z pohledu první osoby od tvůrců herní série Left 4 Dead.
  • Užijte si intenzivní kampaň pro 4 hráče, multiplayer jako člověk nebo „Ridden“ a frenetickou akci, která vás udrží přikované k židli.
  • Hrajte s přáteli nebo proti nim v režimu Pvp. Můžete si vybratt, jestli se vtělíte do děsivého Riddena nebo Cleanera s unikátními perky.
  • Vysoká znovuhratelnost - Nový karetní „rogue-lite“ systém zabudovaný ve hře vytváří pokaždé jiný zážitek. Sestavte si „deck“ který vám dávají kontrolu nad vytvářením vlastních balíčků, měňte sestavy a podnikejte náročnější boje.
  • Akční kooperativní kampaň - Probojujte se dynamickým, nebezpečným světem v kooperativní příběhové kampani pro 4 hráče, kde musíte spolupracovat, abyste přežili stále náročnější mise. Hrát můžete s až 3 svými přáteli online nebo jděte sólo a veďte svůj tým v bitvě. Vyberte si z 8 různých hrdinů („Cleaner“), což jsou někteří z imunních přeživších a přizpůsobte svůj styl boje proti neustále se vyvíjejícímu nepříteli.Minimální konfigurace hry Back 4 Blood pro XboxONE(minimum system requirements)
konzole Microsoft Xbox ONE, HDD 45GB, Controller Xone, pro hru po síti internetové připojení a placená služba XBOX LIVE GOLD


Ostatní informace:

heureka-shoproku

o-nas

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks