Super

Super

  • detail Bakugan: Champions of Vestroia - Switch
  • detail Bakugan: Champions of Vestroia - Switch
  • detail Bakugan: Champions of Vestroia - Switch
  • detail Bakugan: Champions of Vestroia - Switch
  • detail Bakugan: Champions of Vestroia - Switch

Bakugan: Champions of Vestroia - Switch

Vaše cena:
1 188 Kč
Běžná cena:
1 299 Kč
Ušetříte až:
111 Kč (8%)
Koupí tohoto produktu získáte 33 bodů na další nákup.
Dostupnost:
Připravujeme
Množství:

Připravujeme:
Zboží momentálně není v prodeji. Pokud nyní objednáte, zboží doručíme, jakmile bude naskladněno (cca 6.11.2020)
Jazyk:
Orig.znění AJ - bez CZ titulků
Skupina:
Počet hráčů:
1
Hra po síti (online multiplayer):
ANO
Doporučený věk (Rating PEGI):
Připravujeme
Sleva-8%


Bakugan: Champions of Vestroia je akční hra na hrdiny s originálním příběhem, který se opírá o úspěšné televizní seriály a vůbec poprvé přináší svět Bakugan na Nintendo Switch.


Toto dobrodružství vás vezme na vrcholnou cestu Bakuganů, protože se spřátelí s mocnými stvořeními známými jako Bakugan, vybaví a přizpůsobí týmy Bakugan pro divoce strategické bitvy a osvojí si jejich dovednosti, aby se stali Šampionem Vestroie. Hrát můžete také online v multiplayeru.

Hlavní rysy konzole Nintendo Switch Bakugan: Champions of Vestroia:
  • Zvládněte své bojové dovednosti Bakuganů: Staňte se hrdiny Bakugana Brawlinga díky vysoce konkurenčnímu a hlubokému akčnímu bitevnímu systému hry, když hráči budují své nejlepší týmy Bakuganů. Hráči mohou sbírat Bakugana tím, že se s nimi spřátelí při zkoumání a plnění úkolů. Vyrovnejte je tím, že budete bojovat v Bakugan Brawls a sledujte, jak rostou, jak se vyvíjejí.
  • Sestavte si dokonalý tým: Sestavte tři ze svých nejsilnějších Bakuganů, z nichž každý má své vlastní přizpůsobitelné schopnosti, a vybavte Baku-Gear tak, abyste vytvořili dokonalou týmovou synergii. Bakugan také přichází v různých frakcích, které určují jejich silné a slabé stránky a do rvačky přidávají další vrstvu hloubky a strategie.
  • Různorodá prostředí pro Expleor: Plně prozkoumatelný 3D svět rozdělený do různých čtvrtí, z nichž každá má vyhrazená bitevní prostředí. Hráči mohou komunikovat s dalšími postavami, plnit úkoly a prozkoumávat se svým týmem Bakuganů místa, jako je slunečné nábřeží, rušné centrum města nebo továrna plná hanebných nepřátel.
  • Take on the World: Otestujte si své schopnosti proti světu v přímých online bitvách pro více hráčů pomocí týmů Bakugan, které jste na své dobrodružství vycvičili.Minimální konfigurace hry Bakugan: Champions of Vestroia pro konzole Nintendo Switch(minimum system requirements)
konzole Nintendo Switch, pro hru po síti internetové připojení a placené členství Nintendo Switch Online


0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené