• detail Caligula - Blu-ray Steelbook (bez CZ) + DVD bonus disk

Caligula - Blu-ray Steelbook (bez CZ) + DVD bonus disk
Titul není momentálně dostupný. Využijte službu - Hlídací pes

Koupí tohoto produktu získáte 21 bodů na další nákup.
Dostupnost:
Připravujeme
Množství:
Hlídací pes
Český název:
Caligula (bez CZ)
Originál:
Io, Caligola [Itálie / USA, 1979]
Zvuk:
anglický anglický DTS-HD Master Audio 5.1, německý německý DTS-HD Master Audio 5.1
Titulky:
Země původu:
ITA
Délka:
156 minut
Obraz:
16:9 1.85:1 1080p
Nosič (platforma):
Blu-ray
Režie:

Blu-ray Caligula (bez CZ) - obsah:

Filmový příběh o jednom z nejzvracenějších panovníků starověkého Říma Caliguly se stal kontrovezním nejen díky otevřenému znázornění brutality, ale také díky množství erotických scén. Právě díky nim se někteří z tvůrci rozhodli, že netouží, aby bylo jejich jméno uvedeno v titulcích. Nicméně bez ohledu na pornografický nádech se filmu Caligula podařilo vcelku originálně znázornit bizarnost nejen samotného Caliguly, ale i jeho přívrženců. Zrada, sex a násilí ovládli Caligulův dvůr a vy máte možnost zhlédnout několik verzí. Takzvaná "hardcore" verze, jejíž stopáž se šplhá ke 160 minutám byla "obohacena" o několik sexuálních momentů a díky tomu se od ní filmaři distancovali...

Parametry Blu-ray Caligula (bez CZ):


Hudba: Bruno Nicolai, Renzo Rossellini

Scénář: Gore Vidal

Kamera: Silvano IppolitiTitul BLU-RAY Caligula (bez CZ) (katalogové číslo 0934405) je zařazený v kategorii FILMY / BLU-RAY
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto BLU-RAY Caligula (bez CZ) levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
Udělejte si Váš nákup příjemnější a vyberte si z nabídky dárků, kterou průběžně obměňujeme. Dárek k Blu-ray Caligula (bez CZ) si vyberete při ukončování objednávky.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr BLU-RAY Caligula (bez CZ) na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit BLU-RAY CALIGULA (BEZ CZ).

heureka-shoproku

o-nas

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks