• detail Dům z karet (House of Cards) 3. série - Blu-ray 4BD (bez CZ)

Dům z karet (House of Cards) 3. série - Blu-ray 4BD (bez CZ)
Titul není momentálně dostupný. Využijte službu - Hlídací pes

Koupí tohoto produktu získáte 3 body na další nákup.
Dostupnost:
Množství:
Hlídací pes
Český název:
Dům z karet 3. série
Originál:
House of Cards Season 3 [USA, 2015]
Jazyk:
Orig.znění AJ - bez CZ titulků
Zvuk:
anglický anglický DTS-HD Master audio 5.1, německý německý Dolby Digital 5.1
Titulky:
anglické anglické, dánské, finské, německé německé, hindské, norské, švédské, turecké turecké
Délka:
691 minut
Nosič (platforma):
Blu-ray
Čsfd:
90%
  • Popis
Popis:

BLU-RAY DŮM Z KARET 3. SÉRIE - OBSAH:

Dům z karet je příběhem politika Franka Underwooda (Kevin Spacey), který se přes různé vzlety a pády své politické i soukromé kariéry postupně dere na nejvyšší post americké politiky. Jeho pohledy do kamery, tedy k nám divákům, patří k tomu nejlepšímu, co se na nás z televizní obrazovky může podívat. "Podstatou slibů je, že jsou vůči měnícím se okolnostem imunní," říká Frank Underwood, hlavní postava seriálu, když mu Linda Velasquezová oznámí rozhodnutí právě zvoleného prezidenta USA, že nedostane funkci, která mu byla slíbena. Byl jednou z hlavních postav prezidentské kampaně, a takovým se pak dávají vysoké posty. A tak z touhy po pomstě vznikne plán, který se roztáčí stejně divoce, jako Šostakovičův valčík na slavnosti. Plán o to ďábelštější, že je dokonale propracovaný, že ten, kdo ho provádí, ví, že musí postupovat systematicky, trpělivě a kácet na politicko-mocenské šachovnici jednu figurku za druhou, než dá mat. Na druhé straně, za pomyslnou, pro demokracii zásadní, hranicí mezi politikou a médii stojí stejně ambiciózní novinářka Zoe z Washington Herald. Ambice velké jako Bílý dům spojí tyto dva hráče. A velké divadlo, jehož repliky jsou stejně vybroušené, jako politika Franka Underwooda špinavá, může začít...

Dům z karet 3. série na Blu-ray obsahuje:

Hudba: Jeff Beal
Scénář: Keith Huff, Rick Cleveland, Sarah Treem, Sam Forman, Kate Barnow, Gina Gionfriddo, Beau Willimon
Kamera: Eigil Bryld, Tim Ives
Produkce: Iain Paterson, Boris Malden, Karen Moore, Jerome Hairston

Titul BLU-RAY Dům z karet 3. série (katalogové číslo 0934183) je zařazený v kategorii FILMY / BLU-RAY
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto BLU-RAY Dům z karet 3. série levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
Váš nákup Blu-ray Dům z karet 3. série si můžete udělat příjemnější, pokud si vyberete ze zajímaví nabídky, kterou průběžně obměňujeme.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr BLU-RAY Dům z karet 3. série na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit BLU-RAY DŮM Z KARET 3. SÉRIE.

heureka-shoproku

o-nas

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks