• detail Gumídci 1. série - disk 2 - DVD
  • detail Gumídci 1. série - disk 2 - DVD

Gumídci 1. série - disk 2 - DVD
Titul není momentálně dostupný. Využijte službu - Hlídací pes

Dostupnost:
Připravujeme
Hlídací pes
Český název:
Gumídci 1. série - disk 2
Originál:
Adventures of the Gummi Bears [USA, 1985]
Jazyk:
CZ dabing
Zvuk:
český český Dolby Surround 2.0, anglický anglický Dolby Surround 2.0
Délka:
144 minut
Obraz:
4:3 1.33:1
Nosič (platforma):
DVD
Čsfd:
82%

DVD Gumídci 1. série - disk 2 - obsah:

Vydejte se s nejroztomilejším hrdiny na světě na tajemně kouzelné dobrodružství a objevte svět kouzelných skákajících medvídků Gumídků! Je plný Tupounů, čarodějů a obývá ho i zlý kníže Ignor. Proti nim všem musí Gumídci bojovat, ale pomáhá jim s tím hopsinková šťáva. Jeden kluk omylem vstoupí do jejich skrýše a odemkne jejich dávné tajemství. Také se jim tím odvděčí za důvěru, kterou v něj odedávna měli. Gumídci chtějí potíže řešit, například když potřebují obnovit dodávku vody, rozhodnou se čelit nebezpečným Tupounům, nebo když omylem probudí draka, snaží se ho zachránit. Gumídci vás zavedou do světa dobrodružství a kouzel...

Epizody: Punťa se vrací, Chrochtavé rodeo / Rozhodnutí, Noc s chrličem / Náladový Brůča, Souboj čarodějů / Chytrá past na hlupáky, Honička na hopstrádě / Světloskop, Jen výš - jen dál
Titul DVD Gumídci 1. série - disk 2 (katalogové číslo 0907672) je zařazený v kategorii FILMY / DVD
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto DVD Gumídci 1. série - disk 2 levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
Udělejte si Váš nákup příjemnější a vyberte si z nabídky dárků, kterou průběžně obměňujeme. Dárek k nákupu DVD Gumídci 1. série - disk 2 si vyberete při ukončování objednávky.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr DVD Gumídci 1. série - disk 2 na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit DVD GUMÍDCI 1. SÉRIE - DISK 2.

heureka-shoproku

o-nas

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks