logo-musicstall
lupa
clovicek
kosik
0 kusů
za 0


Galerie obrázků

PC hry

RAGE 2 - PC

Platforma
Lokalizace
   Anglická verze
Žánr
Akční  Střílečka  FPS  
1 288,00Kč, na prodejně 1699Kč
PŘIPRAVUJEME
RAGE 2 vás vezme do post-apokalyptického světa zcela postrádajícího jakýkoliv řád či zákon.

Jděte kamkoliv, obraťte zbraň proti všemu, co Vám vstoupí do cesty a prozkoumávejte obrovský a bohatý svět. Hra vznikla z jedinečné spolupráce králů stříleček, id Software, a mistrů na poli her s otevřeným světem, Avalanche Studios.

K předobjednávce zaplacené předem (kartou nebo převodem) obdržíte bonusová DLC.

 - RAGE 2

Hra RAGE 2 představuje karneval krveprolití tak intenzivní, že může pocházet jen od těchto dvou legendárních AAA herních studií. Namiřte si to i Vy do pustiny pro nefalšovanou pekelnou vřavu, která vám vezme dech!

Poté, co asteroid ničivě udeří na Zemi a je vyhlazeno téměř 80 % lidské populace, dochází k dalšímu úbytku obyvatel. Nemilosrdné a krvežíznivé gangy vládnou otevřeným cestám a tyranská Autorita vládne železnou rukou.

RAGE 2 pro PC hra

Jako Walker, poslední Ranger široko daleko, představuješ pro Autoritu přímou hrozbu. Nejprve tě připraví o domov a poté tě ponechají napospas smrti. Nastává tvůj čas se zuřivě postavit za spravedlnost a svobodu.

Postav se sadistickým gangům v otevřeném světě naplněném rostoucím šílenstvím a nalezni nástroje a techniku potřebnou k potlačení represivní vlády Autority jednou provždy.

Hlavní rysy PC RAGE 2:

 • VÍTEJTE V SHOOTER UNIVERZU
  Unikátní spojení králů stříleček z id Software a mistrů na poli her s otevřeným světem z Avalanche Studios' představuje skutečnou zárukou úspěchu RAGE 2. RAGE 2 je více než jen střílečka nebo hra s otevřeným světem - je to shooter univerzum.
 • PUSTINA VÁS OČEKÁVÁ
  Objevujte rozlehlý a rozmanitý svět RAGE 2 při pronásledování Autority. Čekají na Vás bujné džungle, zrádné bažiny nebo sluncem zaplavené pouště. Pustina má skutečně masivní rozlohu a Vy máte arzenál, se kterým budete schopni bojovat o každý její centimetr.
 • SEŠLÁPNĚTE PLYN
  Monster trucky, gyrokoptéry a mnohem více - RAGE 2 nabídne škálu drsných dopravních prostředků. Platí jednoduché pravidlo - žádná pravidla nejsou. Jakmile můžete něco vidět, můžete to i řídit.
 • POSLEDNÍ RANGER
  Přinášejte bolest využíváním kolekce vylepšitelných zbraní, devastujících schopností Nanotrite a Overdrive, které Vám umožní jít za mechanické limity.
 • FRAKCE & NEPŘÁTELÉ
  Bojujte se zuřivými frakcemi, abyste dostali pustinu pod svou kontrolu. Každá frakce přinese množství šílenců, mutantů a jiných děsivých monster žíznivých po Vaší krvi.

Počet hráčů: 1

Online multiplayer: ANO

Doporučený věk:
(Rating PEGI)
Vhodné pro hráče od 18 letPEGI RATING: PC RAGE 2 obsahuje prvky násilíPEGI RATING: PC RAGE 2 obsahuje sprostá slovaPEGI RATING: PC RAGE 2 obsahuje prvky diskriminace nebo materiál, jenž může k diskriminaci podněcovat.

Trailer / gameplay k RAGE 2

 VIDEO 2   English Description   Technické info / poznámky 

RAGE 2




Game Desription RAGE 2

Dive headfirst into a dystopian world devoid of society, law, and order. RAGE 2 brings together two studio powerhouses – Avalanche Studios, masters of open world insanity, and id Software, the gods of the first-person shooter – to deliver a carnival of carnage where you can go anywhere, shoot anything, and explode everything.

Main Features
 • THE LAST RANGER Bring the pain using a collection of upgradable weapons, devastating Nanotrite powers, and Overdrive, the ability to push your guns beyond their mechanical limits.
 • PEDAL TO THE METAL From monster trucks to gyrocopters, use an assortment of rugged and wasteland-ready vehicles to speed across the badlands. If you see it, you can drive it.
 • FACTIONS & FOES Fight against ferocious factions for control of the wasteland, each featuring a rogue's gallery of madmen, mutants, and monsters hungry for blood.
 • THE WASTELAND AWAITS Seamlessly traverse a vast and varied landscape, from lush jungles and treacherous swamps to sun-scorched deserts in your pursuit of The Authority. The wasteland is massive, and you've got the arsenal to fight for every inch.

RAGE TWO, RAGE II



0

Překlad nebo vyhledávaná slova  hry RAGE 2   RAGE TWO, RAGE II



Minimální konfigurace hry RAGE 2 pro PC :
(minimum system requirements)
Zatím neuvedeno - bude doplněno později




Sdílení Facebook:




 
O firmě Náš sortiment
Oblíbené kategorie
 
 
 

DĚKUJEME ZA PODPORU V ANKETĚ SHOP ROKU

         

úvodní stránka | obsah košíku | novinky | registrace