• detail Lítám v tom - Blu-ray (bez CZ)

Lítám v tom - Blu-ray (bez CZ)
Titul není momentálně dostupný. Využijte službu - Hlídací pes

Koupí tohoto produktu získáte 6 bodů na další nákup.
Množství:
Hlídací pes
Český název:
Lítám v tom (bez CZ)
Originál:
Up in the Air [USA, 2009]
Zvuk:
anglický anglický DTS-HD Master Audio 5.1, francouzský Dolby Digital 5.1, italský Dolby Digital 5.1, německý německý Dolby Digital 5.1, španělský Dolby Digital 5.1
Titulky:
anglické anglické, dánské, finské, francouzské,holandské, italské, německé německé, norské, švédské
Země původu:
USA
Délka:
109 minut
Obraz:
16:9 1.85:1 1080p
Nosič (platforma):
Blu-ray

Blu-ray Lítám v tom (bez CZ) - obsah:

Ryan Bingham pracuje pro kariérní přechodové poradenství se sídlem v Omaze, jehož specializací je podnikový downsizing. Jinými slovy – propouštění lidí. Ryan létá po celých Spojených státech přes tři sta dvacet dní v roce a létání je podle jeho názoru nejlepší část jeho práce. Snaží se stát členem exkluzivního klubu častých letců, ke kterému potřebuje nashromáždit určitý počet letových mil. Zároveň se vyžívá v přednášení motivačních projevů o tom, jak si ulehčit život o fyzickou i emoční zátěž. Sám v tento způsob života věří, žije jen se svým příručním zavazadlem, se svým bytem má společné jen jméno na smlouvě, není si blízký se svou rodinou a nemá ani žádnou jinou blízkou osobou. Jeho život se ale obrátí vzhůru nohama, když jeho společnost najme Natalii Keenrovou, mladou ambiciózní ženu, která firmě doporučí, aby přešla k propouštění lidí „online“. Ryan věří, že Natalie tak docela nechápe, jaké to je někoho propustit z mnohaleté práce. Jejich šéf tak navrhne, aby Ryan a Natalie vyrazili na další pracovní cestu spolu. Ryana k přesvědčení Natalie vedou i osobní záměry, protože při svých pracovních cestách se stýká s Alex, která stejně jako on oceňuje elitní status jejich leteckého klubu...

Parametry Blu-ray Lítám v tom (bez CZ):


Hudba: Rolfe Kent

Scénář: Sheldon Turner

Kamera: Eric Steelberg

Produkce: Daniel Dubiecki, Ivan Reitman, Jeffrey Clifford

Bonusy:
  • Komentář scenáristy/režiséra Jasona Reitmana, kameramana Erica Steelberga a prvního asistenta režie Jasona Blumenfielda.
  • Hra stínů: Před příběhem
  • Vymazané scény s volitelným komentářem Jasona Reitmana
  • Upoutávky
  • Videoklip "Help Yourself" od Sad Brad Smith
  • Storyboardy
  • Vtípek American Airlines


Titul BLU-RAY Lítám v tom (bez CZ) (katalogové číslo 0930066) je zařazený v kategorii FILMY / BLU-RAY
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto BLU-RAY Lítám v tom (bez CZ) levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
Váš nákup Lítám v tom (bez CZ) na Blu-ray si můžete udělat příjemnější, pokud si vyberete z nabídky, kterou průběžně obměňujeme.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr BLU-RAY Lítám v tom (bez CZ) na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit BLU-RAY LÍTÁM V TOM (BEZ CZ).

heureka-shoproku

o-nas

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks