Lost Judgment - Xone/XSX
Titul není momentálně dostupný. Využijte službu - Hlídací pes

Koupí tohoto produktu získáte 18 bodů na další nákup.
Dostupnost:
Připravujeme
Množství:
Hlídací pes
Počet hráčů:
1 až 2
Hra po síti (online multiplayer):
NE
Doporučený věk (Rating PEGI):
18 gambling violence language
  • Popis
Popis:
Společnost SEGA a studio Ryu Ga Gotoku jsou podepsáni pod hrou Lost Judgment, pokračování kritiky uznávané hry Judgment. Hru má na starosti studio, které stojí za úspěšnou sérií Yakuza, Lost Judgment tak propojuje prvky detektivního pátrání, temného vyprávění a akčního boje. To vše se spojí v temný thriller Takayuki Yagami, soukromého očka, jenž se snaží hájit ty, které zákon nechrání.Zákon a pořádekLost Judgment opět staví hráče do kůže právníka Takayuki Yagami, který se stal pouličním detektivem. Spolu se svým parťákem a bývalým členem Yakuzy, Masaharu Kaito, bojují proti zločinu v ulicích města. Pustí se do vyšetřování zdánlivě dokonalého zločinu, kde hlavní podezřelý má neprůstřelné alibi. To co začíná jako příběh pomsty, odhaluje spletitou spikleneckou síť zahrnující několik frakcí, jenž zneužívají výhody porušení právního systému.
Jak se oběti hromadí a Yagami postupně odhaluje pravdu, musí si vybrat mezi obranou zákona nebo vymáháním spravedlnosti.Hlavní rysy XboxONE Lost Judgment:
  • Volná forma boje – Yagamiho ovládání boje mu umožňuje stylově překonat jakékoliv situaci od přepadení ve skupině až po zastavení jednoho cíle. Využijte Crane, Tiger a nový Snake styl boje. Snake dokáže odrazit útok a vrátit soupeřovy údery s využití této energie proti nepříteli.
  • Vyšetřování - Yagamiho arzenál detektivních triků roste s novými pomůckami, nenápadným sledováním podezřelých a rafinovanými metodami infiltrace. Při hledání pravdy nenecháte kámen na kameni.
  • Světla velkoměsta – Ponořte se do rušných ulic Tokia a Yokohamy svým vlastním tempem a vychutnejte si autentické prostředí, které dokáže poskytnou jen RGG Studio. Nezapomeňte si užít zábavu v klubu SEGA nebo vyřešte případy od místních.

Minimální konfigurace hry Lost Judgment pro XboxONE(minimum system requirements)
konzole Microsoft Xbox ONE, HDD 45GB, Controller Xone
Ostatní informace:

heureka-shoproku

o-nas

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks