CYBERPUNK 2077

CYBERPUNK 2077

  • detail Marvel’s Guardians of the Galaxy - Xone/XSX
  • detail Marvel’s Guardians of the Galaxy - Xone/XSX
  • detail Marvel’s Guardians of the Galaxy - Xone/XSX
  • detail Marvel’s Guardians of the Galaxy - Xone/XSX
  • detail Marvel’s Guardians of the Galaxy - Xone/XSX
  • detail Marvel’s Guardians of the Galaxy - Xone/XSX

Marvel’s Guardians of the Galaxy - Xone/XSX

Vaše cena:
1 588 Kč
Běžná cena:
1 799 Kč
Ušetříte až:
211 Kč (-11%)
Koupí tohoto produktu získáte 45 bodů na další nákup.
Dostupnost:
Připravujeme

 - Předpokládané datum vydání 26.10.2021
Množství:
Hlídací pes

Připravujeme:
Zboží momentálně není v prodeji. Pokud nyní objednáte, zboží doručíme, jakmile bude naskladněno. (cca 26.10.2021)
Jazyk:
Orig.znění AJ - bez CZ titulků
Počet hráčů:
1
Hra po síti (online multiplayer):
ANO
Doporučený věk (Rating PEGI):
16 online violence language
EAN:
5021290092266
Připravujeme
Sleva-11%


Rozjeďte divokou jízdu napříč vesmírem s novým zpracováním Strážců galaxie od Marvelu.
V této akční adventuře z pohledu třetí osoby jste Star-Lord a díky svému odvážnému, ale pochybnému vedení jste přesvědčili podivínskou partu nepravděpodobných hrdinů, aby se k vám přidali. Nějaký pitomec (určitě ne vy) spustil řetězec katastrofických událostí a jen vy můžete udržet nepředvídatelné Strážce pohromadě dostatečně dlouho na to, abyste odvrátil totální meziplanetární krach. Používejte elementární blastery, týmové bitky, kopy tryskovými botami, nic není zakázáno.


Pokud si myslíte, že vše půjde podle plánu, čeká vás svět plný překvapení, přičemž následky vašich činů zaručeně udrží Strážce v napětí. V tomto originálním příběhu Strážců galaxie od Marvelu zkřížíte cestu novým mocným bytostem a jedinečným pojetím ikonických postav, které se ocitnou v boji o osud galaxie.
Je čas ukázat vesmíru, co ve vás je.
Máte to mít. Pravděpodobně.
VEĎTE STRÁŽCE GALAXIE!
Hraješ za Star-Lorda, takže tvůj odvážný bojový styl není ničím omezen, od elementárních blasterů a kopů tryskovými botami až po týmové bitky. Se Strážci, kteří bojují po tvém boku, rozhoduj o útoku a přemáhej protivníky svými charakteristickými útoky. Důsledky tvých rozhodnutí se mezitím budou pohybovat od lehkovážných až po naprosto nečekané, jak se bude tvoje cesta vyvíjet.
ZCELA NOVÝ PŘÍBĚH
Vaše nově zformovaná skupina legendárních záporáků má zachránit vesmír v tomto novém, ale věrném zpracování Strážců Galaxie. Nějakým způsobem spustíte řetězec katastrofických událostí, které vedou k divoké jízdě napříč ohromujícími světy obývanými ikonickými a originálními postavami Marvelu. Zapni si hvězdný mix z 80. let a připrav se to pořádně rozjet.
OD ZTROSKOTANCŮ K SUPERHRDINŮM
Jsi to jediné, co drží nepředvídatelné Strážce pohromadě, takže se v tomhle vůdcovství budeš muset rychle zlepšit. S touto netradiční aproximací rodiny po boku vás čekají slzy i smích, až se společně pustíte do boje s vesmírem. Ať už vás za dalším rohem čeká cokoli, víte, že to bude pecka.Minimální konfigurace hry Marvel’s Guardians of the Galaxy pro XboxONE(minimum system requirements)
konzole Microsoft Xbox ONE, HDD 90GB, Controller Xone, pro hru po síti internetové připojení a placená služba XBOX LIVE GOLDheureka-shoproku

0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené