• detail Máš ji! - Blu-ray
  • detail Máš ji! - Blu-ray

Máš ji! - Blu-ray
Titul není momentálně dostupný. Využijte službu - Hlídací pes

Hlídací pes
Český název:
Máš ji!
Originál:
Tag [USA, 2018]
Jazyk:
CZ dabing, CZ titulky
Zvuk:
český český Dolby Digital 5.1, anglický anglický DTS-HD Master Audio 5.1, maďarský maďarský Dolby Digital 5.1, polský polský Dolby Digital 5.1 VO, ruský ruský Dolby Digital 5.1, thajský thajský Dolby Digital 5.1
Titulky:
české české, anglické anglické pro neslyšící, arabské, čínské, kantonské, hebrejské, maďarské maďarské, korejské, polské polské, portugalské (Evropa), rumunské rumunské, ruské ruské, slovinské, thajské thajské, turecké turecké
Délka:
100 minut
Obraz:
16:9 2.40:1 1080p
Nosič (platforma):
Blu-ray
Režie:
Další varianty:
další varianty Máš ji! - DVD

Máš ji! - DVD

99 Kč

Blu-ray Máš ji! - obsah:

Každý rok se pět velmi soupeřivých přátel zostra pustí do měsíc trvající hry na babu, kterou hrají již od první třídy; ve hře, ve které neplatí žádná omezení, riskují krk, práci i jejich vzájemný vztah, jen aby jeden druhého srazil k zemi s vítězným pokřikem: „ Máš ji!“ Letos se hra koná ve stejném termínu, jako svatba jediného dosud neporaženého hráče, což by z něj konečně mělo udělat snadný terč. Ale on dobře ví, že oni se blíží... a je připraven. Tato zábavná komedie, natočena podle skutečné události, ukazuje, jak daleko jsou schopni někteří lidé zajít, jen aby vyhráli hru...

Parametry Blu-ray Máš ji!:


Hudba: Germaine Franco

Scénář: Rob McKittrick, Mark Steilen

Kamera: Larry Blanford

Produkce: Todd Garner, Mark Steilen, Will Ferrell, Sean Robinson

Bonusy:
  • Seznamte se se skutečnými aktéry hry na babu: Muži, podle kterých byl natočen film, na natáčení vypráví příběh hry, která trvá už bezmála třicet let!
  • Vynechané scény
  • Vtipné záběry


Titul BLU-RAY Máš ji! (katalogové číslo 0933521) je zařazený v kategorii FILMY / BLU-RAY
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto BLU-RAY Máš ji! levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
K Vašim nákupům pro Vás máme připravený dárek, který si vyberete z nabídky, kterou průběžně obměňujeme. Dárek k Blu-ray Máš ji! si vyberete při ukončování objednávky.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr BLU-RAY Máš ji! na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit BLU-RAY MÁŠ JI!.


11akce23

heureka-shoproku

o-nas

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks