• detail Mezi živly - Blu-ray (bez CZ)

Mezi živly - Blu-ray (bez CZ)
Titul není momentálně dostupný. Využijte službu - Hlídací pes

Koupí tohoto produktu získáte 12 bodů na další nákup.
Dostupnost:
Množství:
Hlídací pes
Český název:
Mezi živly (bez CZ)
Originál:
Elemental [USA, 2023]
Jazyk:
Orig.znění AJ - bez CZ titulků
Zvuk:
anglický anglický DTS-HD Master Audio 5.1
Titulky:
anglické anglické pro neslyšící
Délka:
111 minut
Nosič (platforma):
Blu-ray
Čsfd:
75%
Další varianty:
další varianty Mezi živly - DVD

Mezi živly - DVD

199 Kč
  • Popis
Popis:

Blu-ray Mezi živly (bez CZ) - obsah:

Film Mezi živly od společností Disney a Pixar je originální celovečerní film odehrávající se ve Městě živlů, kde společně žijí živly ohně, vody, země a vzduchu. Snímek sleduje příběh Jiskry, temperamentní, vynalézavé a pro věc zapálené mladé ženy. Poté, co se Jiskra seznámí s veselým a zábavným mladíkem Vlhošem, který stále v něčem plave, začne zpochybňovat své zavedené představy o světě, ve kterém žijí...

Parametry Blu-ray Mezi živly (bez CZ):


Hudba: Thomas Newman

Scénář: John Hoberg, Kat Likkel, Brenda Hsueh

Kamera: Jean-Claude Kalache

Produkce: Denise ReamTitul BLU-RAY Mezi živly (bez CZ) (katalogové číslo 0904243) je zařazený v kategorii FILMY / BLU-RAY
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto BLU-RAY Mezi živly (bez CZ) levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
Váš nákup Blu-ray Mezi živly (bez CZ) si můžete udělat příjemnější, pokud si vyberete ze zajímaví nabídky, kterou průběžně obměňujeme.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr BLU-RAY Mezi živly (bez CZ) na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit BLU-RAY MEZI ŽIVLY (BEZ CZ).

heureka-shoproku

o-nas

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks