• detail Myši patří do nebe - DVD

Myši patří do nebe - DVD
Titul není momentálně dostupný. Využijte službu - Hlídací pes

Dostupnost:
Připravujeme
Množství:
Hlídací pes
Český název:
Myši patří do nebe
Originál:
Myši patří do nebe [Česko / Francie / Polsko / Slovensko, 2021]
Zvuk:
český český Dolby Digital 5.1, slovenský slovenský Dolby Digital 5.1, anglický anglický Dolby Digital 5.1, český český Dolby Digital 2.0 (popis pro sluchově postižené)
Titulky:
české české pro neslyšící, anglické anglické
Země původu:
CZ
Délka:
84 minut
Obraz:
16:9 1.78:1
Nosič (platforma):
DVD

DVD MYŠI PATŘÍ DO NEBE - OBSAH:

Může mezi malou myškou a velkým lišákem vzniknout opravdové přátelství? Film o dvou úhlavních nepřátelích Myšce a Lišákovi, kteří se po nešťastné události setkají ve zvířátkovském nebi. Díky absenci přirozených instinktů se stanou nejlepšími kamarády. Myši patří do nebe je film o naději, o hledání lásky a odvahy, o překonávání předsudků a starých bolestí. Příběh ukazuje, že vše, co se jeví jako konec, je zároveň začátkem něčeho nového a to, co se zdá být nepřekonatelné, vůbec takové být nemusí...

Ocenění: • European Film Awards: Nejlepší animovaný film • César Awards: Nejlepší animovaný film • Český lev: Nejlepší animovaný film • Shanghai International Film Festival: Nejlepší animovaný film

Myši patří do nebe na DVD obsahuje:

Hudba: Krzysztof Aleksander Janczak
Scénář: Alice Nellis, Richard Malatinský, Iva Procházková (kniha)
Kamera: Radek Loukota
Produkce: Vladimír Lhoták, Alexandre Charlet, Jonathan HazanTitul DVD Myši patří do nebe (katalogové číslo 0913180) je zařazený v kategorii FILMY / DVD
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto DVD Myši patří do nebe levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
Váš nákup Myši patří do nebe na DVD si můžete udělat příjemnější, pokud si vyberete z nabídky, kterou průběžně obměňujeme.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr DVD Myši patří do nebe na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit DVD MYŠI PATŘÍ DO NEBE.

heureka-shoproku

o-nas

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks