DOPRAVA V ČASE PŘEDVÁNOČNÍM (DO 22. PROSINCE) - Dorazí nebo nedorazí? Těžký kvíz, který při nákupu na e-shopech řešíte každé Vánoce - ačkoliv u nás ve Film-Game
stíháme expedovat dárky obvykle do druhého dne, zásilky mohou nabrat cestou zpoždění. Čím dřív objednáte, tím větší rezervu na doručení (a klidnější Vánoce) máte.

  • detail Národní třída - DVD
  • detail Národní třída - DVD
  • detail Národní třída - DVD
  • detail Národní třída - DVD
  • detail Národní třída - DVD

Národní třída - DVD
Titul není momentálně dostupný. Využijte službu - Hlídací pes

Množství:
Hlídací pes
Český název:
Národní třída
Originál:
Národní třída [Česko / Německo, 2019]
Jazyk:
CZ dabing, CZ titulky
Zvuk:
český český Dolby Digital 5.1, český český Dolby Stereo 2.0, audiopopis pro nevidomé 2.0
Titulky:
české české, české české pro neslyšící, anglické anglické
Země původu:
CZ
Délka:
88 minut
Obraz:
16:9 1.78:1
Nosič (platforma):
DVD

DVD NÁRODNÍ TŘÍDA - OBSAH:

Kdysi tady všude byl jen temný les, dnes tu stojí panelákové sídliště. Právě tady je doma chlápek, kterému nikdo neřekne jinak než Vandam. Žije sám v bytě na okraji Prahy a každý den doma cvičí, aby byl v kondici. Večer, když sídlištěm bloudí divoká zvířata, chodí se svými kumpány na jedno.

Vandam se snaží udělat dojem na Lucku, která v sídlištní hospodě točí pivo. Často a rád se porve. Je znalec dějin a válek. Má pocit, že svět míří k zániku, že se schyluje k velké bitvě. A tak cvičí, aby byl na tu poslední rozhodující bitvu nachystaný. A taky k tomu vychovává Psycha, mladého kluka, se kterým natírá střechy panelových domů.

Kumpáni z hospody Vandamovi přezdívají „národní hrdina“. Prý dal tehdy v Listopadu na Národní třídě dějiny jednou ranou do pohybu. Film podle stejnojmenné knihy Jaroslava Rudiše v hlavní roli s Hynkem Čermákem kombinuje dramatický příběh s černým humorem...

Národní třída na DVD obsahuje:

Hudba: Reentko Dirks, Clemens Christian Poetzsch
Scénář: Jaroslav Rudiš, Štěpán Altrichter
Kamera: Cristian Pirjol
Produkce: Pavel Strnad, Petr Oukropec

Titul DVD Národní třída (katalogové číslo 0912823) je zařazený v kategorii FILMY / DVD
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto DVD Národní třída levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
Váš nákup DVD Národní třída si můžete udělat příjemnější, pokud si vyberete ze zajímaví nabídky, kterou průběžně obměňujeme.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr DVD Národní třída na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit DVD NÁRODNÍ TŘÍDA.

heureka-shoproku

o-nas

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks