CYBERPUNK 2077

CYBERPUNK 2077

 • detail NHL 22 CZ - Xbox One
 • detail NHL 22 CZ - Xbox One
 • detail NHL 22 CZ - Xbox One
 • detail NHL 22 CZ - Xbox One
 • detail NHL 22 CZ - Xbox One
 • detail NHL 22 CZ - Xbox One
 • detail NHL 22 CZ - Xbox One
 • detail NHL 22 CZ - Xbox One

NHL 22 CZ - Xbox One

Vaše cena:
1 628 Kč
Běžná cena:
1 799 Kč
Ušetříte až:
171 Kč (-9%)
Koupí tohoto produktu získáte 48 bodů na další nákup.
Dostupnost:
Připravujeme

 - Předpokládané datum vydání 15.10.2021
Množství:
Hlídací pes

Připravujeme:
Zboží momentálně není v prodeji. Pokud nyní objednáte, zboží doručíme, jakmile bude naskladněno. (cca 15.10.2021)
Jazyk:
CZ titulky
Počet hráčů:
1 až 4
Hra po síti (online multiplayer):
ANO
Doporučený věk (Rating PEGI):
12 online platby violence
EAN:
5030931123726
Připravujeme
Sleva-9%


Předobjednejte si* EA SPORTS™ NHL™ 22 Standard Edition už dnes a získejte:
 • Až dva balíčky s výběrem diamantového hráče do HUT (jeden měsíčně po dobu dvou měsíců)
 • Odemčení pěti zónových schopností X-Factor do World of Chel (okamžitě)
 • Odemčení pozic pro X-Factor do Be A Pro (2), bonus k ZB a bonusové body vlastností
 • Jedna odemčená hokejová taška


EA SPORTS NHL 22 se díky podpoře Enginu Frostbite na konzolích Playstation 4 dostane superhvězdné péče. Vůbec poprvé v historii využije série EA SPORTS NHL výkonu jednoho z nejlepších herních enginů, což s sebou přinese bezkonkurenční vizuální detaily u každého hitu, kličky a střely. Díky superhvězdným X-Factors a zcela novému systému schopností, který odemyká jedinečné dovednosti superhvězd NHL, poznáte osobnost a sílu elitních hráčů ligy.


Hvězdy NHL v EA SPORTS NHL 22 věrně napodobují dovednosti a styl svých skutečných protějšků a jejich přínos na ledě je tak patrnější než kdy předtím. Superhvězdné X-Factors přináší do každého herního režimu od HUT po World of Chel nové možnosti v oblasti hráčských tříd. EA SPORTS NHL 22 je zcela novou hrou pro novou generaci, která vám nabízí více způsobů hraní a měření sil než kdy předtím. Těšte se na přelomový hokej.
PŘENESENÍ OBSAHU
Hráči, kteří začnou hrát NHL 22 na systému PlayStation 4 nebo konzoli Xbox One, budou moct převést hodnotu svého týmu HUT Teamu a pokračovat na konzoli PlayStation 5 nebo Xbox Series X|S v rámci NHL 22, což znamená, že:
 • Uživatelé mohou ochránit 20 hráčských předmětů + trenéra na své aktuální soupisce a převést je na novou konzoli.
 • Jakmile bude obsah přenesen z konzole 4. generace na konzoli 5. generace, změní se z bezpečnostních důvodů na neobchodovatelný.
Tato jednorázová migrace obsahu bude dostupná v prosinci 2021.
Veteránský bonus:
 • 3 balíčky s odměnou za věrnost do HUT pokud vlastníte jeden z posledních tří titulů (NHL 19, NHL 20 nebo NHL 21)
 • 5 balíčků s odměnou za věrnost do HUT pokud vlastníte dva z posledních tří titulů (NHL 19, NHL 20 nebo NHL 21)
 • 10 balíčků s odměnou za věrnost do HUT pokud vlastníte každý z posledních tří titulů (NHL 19, NHL 20 nebo NHL 21)
*PLATÍ PODMÍNKY A OMEZENÍ. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE NA https://www.ea.com/cs-cz/games/nhl/game-and-offer-disclaimers.
** Tyto nabídky jsou dostupné pouze v rámci herního prodejního modelu (upsellu) v předchozích titulech NHL.

HERNÍ SYSTÉM
ENGINE FROSTBITE
Do EA SPORTS NHL™ 22 přichází vůbec poprvé legendární engine Frostbite™. NHL 22 nabízí obrovské vizuální vylepšení jak v případě současné, tak i nové generace konzolových her, a představuje tak jeden z největších kroků vpřed v oblasti grafiky celé série . Ať už jde o přepracované podobizny hráčů či animace tkanin, které vdechnou postavám život, nebo dynamické nasvícení vytvářející skutečně působivé herní prostředí, vylepšení uvidíte úplně všude.
Vizuální vylepšení
Ve všech herních verzích přináší Frostbite dramatická vizuální vylepšení, která zásadně zvyšují autentičnost. Superhvězdy NHL ještě nikdy nepůsobily tak živě – proměnou prošlo úplně vše od celkové podoby až po oči, které sledují dění okolo postavy a reagují na něj. Ať se podíváte kamkoli, všude uvidíte vylepšení:
●      Přepracovaný vzhled hráčů: Totální proměnou prošlo více než 100 modelů hlav hvězdných i generických hráčů tak, aby reflektovaly aktuální sezónu a nabídly vaše oblíbené hokejisty v ještě větším detailu.
●      Vylepšení dresů: Díky drobným detailům tkanin a značkových prvků ve vysokém rozlišení, jako jsou nášivky či loga, je vidět doslova každý steh. To vše bez dopadů na výkon a zatížení paměti či disku.
●      Vylepšení odstínů vlasů u všech hráčů: Díky převzetí technologie odstínování vlasů ze série EA SPORTS FIFA teď hráči mají „funkční“ vlasy, na nichž se realističtěji odráží světlo.
●      Animace očí (PA2 Procedural Awareness): Ve srovnání s minulostí teď hráči mají bohatší paletu výrazů, protože technologie PA2 reaktivního pohybu očí jim vdechla nový prvek živosti. Oči hráčů sledují hlavní dění okolo sebe (například při najíždění na přihrávku), ale krátkým pohledem zaznamenávají i to, co je v blízkosti (například protihráči).
●      Vylepšené stínování pokožky: Nové vykreslování pokožky v kombinaci s vylepšeným nasvícením zvyšuje autenticitu hráčů dosud nevídaným způsobem.
●      Animace oblečení: dresy se hýbou podle hráčů. Nové animace dávají tkaninám, které přesně reagují na pohyby hráčů, nový fyzikální rozměr.
Fyzika hokejky: Nové realistické interakce hokejky zvyšují fyzikální úroveň hry a přináší:
●      Souboje o puk, které jsou férové a založené na dovednosti
●      Lepší systém kontaktu hokejky s tělem protihráče má za výsledek přesnější posuzování nedovolených zákroků, například při vypichování puku.
●      Realističtější pohyb podél hrazení bez toho, aby hokejka procházela texturami.
Rozšířená realita: Klíčové herní statistiky a informace jsou během zápasu promítány přímo na hrací plochu díky souboru vizuálních prvků rozšířené reality, které se hladce prolínají s děním na ledě. Díky většímu množství informací přímo ve hře můžete lépe přizpůsobovat svou strategii – kvůli získání klíčových statistik v reálném čase už nemusíte hru přerušovat a probírat se nabídkou pauzy.
Nové animace X-Factor: Úplně nové a exkluzivní animace pro hráče se schopností Superstar X-Factor posilují dynamiku dění na ledě v klíčových momentech jako je převzetí, tečování či krytí puku a mnoha dalších.
SUPERHVĚZDNÉ X-Factors
Zažijte účinek superhvězdných X-faktorů, což je přelomový herní systém, díky kterému naplno využijete výjimečných schopností hvězdných hráčů – jejich přítomnost na ledě má teď ještě větší dopad než kdy dřív. Schopnosti Superstar X-Factor, které jsou vyhrazeny pouze pro hráčskou elitu ligy, oddělují ty nejlepší od ostatních a superhvězdy díky nim působí stejně věrně jako jejich živé protějšky. Ve hře jsou dvě úrovně schopností Superstar X-Factor, které lze hráčům přiřadit, a to výjimečné zónové schopnosti v daném herním pásmu a rozšířené schopnosti superhvězdy. Každý hráč obdrží jednu primární schopnost v pásmu, které je pro jeho hru dominantní, a sekundární sadu schopností superhvězd. Skutečná funkce kterékoli superhvězdné schopnosti X-Factor zůstává vždy stejná, ale mění se úroveň posilujícího efektu primární a sekundární schopnosti. Superstar X-Factors jsou zpracovány s vysokou věrností a vychází z charakteristických prvků hry nejlepších hráčů ligy. Ať už jde o dělovou střelu příklepem, precizní přihrávku, explozivní rychlost při přechodu do útoku nebo bleskové reflexy před brankou, X-faktory superhvězd se týkají všech pozic na ledě, což do hry vnáší nový prvek konkurence mezi třídami hráčů a nutnosti strategického uvažování.
Zónové schopnosti
Hráči mají přiřazenu jednu schopnost pro pásmo, které je pro jejich hru dominantní, díky níž předčí své soupeře. Zónové schopnosti jsou vždy zapnuté a automaticky se aktivují za příslušných podmínek. Například zónová schopnost, která vylepšuje dlouhou přihrávku, se aktivuje při pokusu o přihrávku na větší vzdálenost (nemá však žádný efekt na přihrávku krátkou). Konkrétní zónové schopnosti jsou dostupné jen omezenému počtu hráčů a v některých případech jsou dokonce exkluzivní. To znamená, že určití hráči mají ve hře unikátní schopnosti.
Superhvězdné schopnosti
Všichni hráči se superhvězdným X-faktorem také dostanou sadu superhvězdných schopností. Mají menší efekt než zónové schopnosti, ale vylepšují jejich dominantní dovednosti.
Superstar X-Factors v herních režimech
Superstar X-Factors dodávají hráčům elitní schopnosti ve všech hlavních režimech jako jsou Hockey Ultimate Team, World of Chel, Organizace a Be A Pro. Superhvězdné X-faktory vnáší do hry nový strategický prvek, který dramaticky mění herní zážitek k lepšímu, a to ve všech nejpopulárnějších způsobech hraní.
HERNÍ REŽIMY
HOCKEY ULTIMATE TEAM
HUT je herním režimem NHL 22, ve kterém si můžete vytvořit vlastní soupisku ze současných, bývalých i legendárních hráčů NHL a hrát s nimi on-line. Vytvářejte si mužstva, sbírejte odměny a udělejte ze svého týmu ten nejlepší.
WORLD OF CHEL
Centrum WOC pro hraní ve více hráčích obsahuje více způsobů hraní než kdy předtím. Vytvořte si vlastního hráče a bojujte v celé řadě režimů jako jsou například EASHL, Ones a arkádové Threes.
BE A PRO
Režim Be A Pro vám dá šanci vyzkoušet si život hráče NHL, a to jak na ledě, tak mimo něj. Udělejte dojem na vedení klubu a vydejte se na cestu za slávou, během které budete usilovat o místo v první formaci, bojovat o Stanley Cup a snažit se prorazit mezi elitu ligy.
REŽIM ORGANIZACE
V režimu Organizace si v čele oblíbeného týmu NHL vybudujte dynastii v průběhu několik sezón nebo si v rámci rozšíření ligy udělejte úplně nový vlastní tým. Skautujte hráče, upravujte parametry koučingu a souhru formací a zažijte napětí s blížícím se koncem trejdového okna ve snaze získat Stanley Cupu.


Minimální konfigurace hry NHL 22 pro XboxONE(minimum system requirements)
konzole Microsoft Xbox ONE, HDD 40GB, Controller Xone, pro hru po síti internetové připojení a placená služba XBOX LIVE GOLDheureka-shoproku

0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené