• detail O štěstí a kráse - DVD

O štěstí a kráse - DVD
Titul není momentálně dostupný. Využijte službu - Hlídací pes

Dostupnost:
Připravujeme
Množství:
Hlídací pes
Český název:
O štěstí a kráse
Originál:
O štěstí a kráse [Československo, 1986]
Zvuk:
český český Dolby Digital 2.0
Země původu:
CZ
Délka:
63 minut
Nosič (platforma):
DVD
  • Popis
Popis:

DVD O štěstí a kráse - obsah:

Pohádka o dvou dívkách Madlence a Marion, z nichž jedna je princezna a druhá pradlenka. Ani jedna z nich není spokojená se svým postavením a chtěla by žít jako ta druhá. Pomocí kouzla se obě dívky prohodí a vyzkouší si, jaké to je být tou druhou. Závěr pohádky přinese překvapivé rozuzlení...

Titul DVD O štěstí a kráse (katalogové číslo 0901889) je zařazený v kategorii FILMY / DVD
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto DVD O štěstí a kráse levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
Váš nákup DVD O štěstí a kráse si můžete udělat příjemnější, pokud si vyberete ze zajímavé nabídky, kterou průběžně obměňujeme.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr DVD O štěstí a kráse na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit DVD O ŠTĚSTÍ A KRÁSE.

heureka-shoproku

o-nas

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks