• detail Obřad - Blu-ray

Obřad - Blu-ray
Titul není momentálně dostupný. Využijte službu - Hlídací pes

Koupí tohoto produktu získáte 9 bodů na další nákup.
Hlídací pes
Český název:
Obřad
Originál:
The Rite [USA / Maďarsko / Itálie, 2011]
Jazyk:
CZ dabing, CZ titulky
Zvuk:
český český Dolby Digital 5.1, anglický anglický DTS-HD Master Audio 5.1, anglický anglický Dolby Digital 5.1, francouzský Dolby Digital 5.1, španělský Dolby Digital 5.1
Titulky:
české české, anglické anglické, francouzské, španělské, holandské, řecké řecké
Délka:
114 minut
Obraz:
16:9 2.40:1 1080p
Nosič (platforma):
Blu-ray

BLU-RAY OBŘAD - OBSAH:

Michael Kovak nechce následovat životní cestu svého otce a pracovat v pohřebním ústavu, a tak vstoupí do seminární školy, kde může zdarma získat vysokoškolské vzdělání, přestože není v otázkách víry silný. Po čtyřech letech je vysvěcen na kněze a odjíždí do Říma na seminář o exorcismu, který vede otec Xavier. Seznamuje se zde s Angelinou, která má o semináři napsat článek do novin. Ona je dalším důvodem, proč Michael nechce být knězem. Otec Xavier si uvědomí, že je Michael v otázkách víry váhavý. Proto jej posílá za otcem Lucasem, což je proslulý jezuitský exorcista. Michael je svědkem vymítání ďábla z těla těhotné šestnáctileté dívky Rosarie. Vidí několik nadpřirozených událostí. Rosariin stav se stále zhoršuje, dívka se pokusí o sebevraždu, otec Lucas se znovu snaží vyhnat ďábla z těla mladé dívky, ta však i s dítětem umírá. Zemřel však ďábel s ní?

Obřad na Blu-ray obsahuje:

Hudba: Alex Heffes
Scénář: Michael Petroni
Kamera: Ben Davis
Produkce: Beau Flynn, Tripp Vinson

Bonusy:
  • Děsivý alternativní konec
  • Obřad: Voják Boží
Titul BLU-RAY Obřad (katalogové číslo 0930756) je zařazený v kategorii FILMY / BLU-RAY
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto BLU-RAY Obřad levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
Váš nákup Obřad na Blu-ray si můžete udělat příjemnější, pokud si vyberete z nabídky, kterou průběžně obměňujeme.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr BLU-RAY Obřad na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit BLU-RAY OBŘAD.

heureka-shoproku

o-nas

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks