• detail Ovečka Shaun: Picture Perfect - DVD

Ovečka Shaun: Picture Perfect - DVD
Titul není momentálně dostupný. Využijte službu - Hlídací pes

Koupí tohoto produktu získáte 3 body na další nákup.
Dostupnost:
Připravujeme
Množství:
Hlídací pes
Český název:
Ovečka Shaun: Picture Perfect
Originál:
Shaun the Sheep: Picture Perfect [Velká Británie, 2015]
Jazyk:
Orig.znění AJ - bez CZ titulků
Zvuk:
anglický anglický Dolby Digital 5.1
Titulky:
anglické anglické pro neslyšící
Délka:
70 minut
Obraz:
16:9 1.78:1
Nosič (platforma):
DVD

DVD Ovečka Shaun: Picture Perfect - obsah:

Deset dílů dětského animovaného seriálu o Shaunovi, rozpustilé a svérázné ovci, která přivádí své stádo do nejrůznějších potíží. Jedná se o tyto epizody: "Kachna", "Bitzer na jeden den", "Bitzerovo tajemství", "Pohled", "Pingpongový pytlák", "Zachraňte skládku", "Dokonalý obraz", "Skryté talenty", "Ovoce a oříšky" a "Vetřelec"...

Parametry DVD Ovečka Shaun: Picture Perfect:


Hudba: Mark Thomas

Scénář: Dan Berlinka

Produkce: John WoolleyTitul DVD Ovečka Shaun: Picture Perfect (katalogové číslo 0910608) je zařazený v kategorii FILMY / DVD
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto DVD Ovečka Shaun: Picture Perfect levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
Udělejte si Váš nákup příjemnější a vyberte si z nabídky dárků, kterou průběžně obměňujeme. Dárek k DVD Ovečka Shaun: Picture Perfect si vyberete při ukončování objednávky.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr DVD Ovečka Shaun: Picture Perfect na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit DVD OVEČKA SHAUN: PICTURE PERFECT.

heureka-shoproku

o-nas

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks