Saints Row IV: Re-Elected - Switch
Titul není momentálně dostupný. Využijte službu - Hlídací pes

Koupí tohoto produktu získáte 12 bodů na další nákup.
Dostupnost:
Připravujeme
Množství:
Hlídací pes
Titulky:
EN
Počet hráčů:
1
Hra po síti (online multiplayer):
ANO (2 hráči také lokálně)
Doporučený věk (Rating PEGI):
18 discrimination violence language
Podporované příslušenství:
Pro Controller Compatible

Ve hře Saints Row IV: Re-Elected se stanete prezidentem Spojených států amerických a musíte zachránit nás všechny na Zemi. Šéf Svatých byl zvolen do úřadu prezidenta Spojených států, ale Svatí se teprve rozjíždějí. Po katastrofální invazi mimozemšťanů na Zemi, které vede vládce Zinyak, byli Svatí přeneseni do bizarní simulace Steelportu. S novými i starými parťáky po svém boku a arzenálem super schopností a podivných zbraní musí bojovat, aby osvobodili lidstvo z mentálního vězení taťky Zinyaka.
Svatí přešli od drogového doupěte přes apartmán až po Bílý dům – ale nyní je na vás, abyste zachránili svět před Zinyakem a jeho mimozemskou říší a spasili lidstvo v té nejdivočejší hře v otevřeném světě všech dob, kterou si můžete poprvé zahrát na Nintendo Switch™.Hlavní rysy konzole Nintendo Switch Saints Row IV: Re-Elected:
  • Americký sen – Hrajte za prezidenta Spojených států v divokém příběhu, který se táhne napříč staletími, časem i prostorem. Je na vás, abyste zachránili svět, nyní poprvé na Nintendo Switch™. 
  • Superhrdina z Bílého domu – Skákejte přes budovy. Zabíjejte lidi myšlenkou. Vrhejte se na tanky. To je jen pár schopností, které budete moct na své výpravě používat.
  • Mimozemské ničivé hračky – Chopte se působivého arzenálu mimozemských zbraní a vozidel. Nafukovací paprsek, polarizátor, dezintegrátor a spousta dalšího vybavení je vám k dispozici. 
  • Vlastní zbraně, vlastní chaos – Upravili jste si postavu. Upravili jste si oblečení. A nyní máte i výkonný systém pro úpravu zbraní. 

Minimální konfigurace hry Saints Row IV: Re-Elected pro konzole Nintendo Switch:
(minimum system requirements)
konzole Nintendo Switch, pro hru po síti internetové připojení a placené členství Nintendo Switch Online

heureka-shoproku

o-nas

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks