• detail Slídilové - Blu-ray
  • detail Slídilové - Blu-ray
  • detail Slídilové - Blu-ray
  • detail Slídilové - Blu-ray

Slídilové - Blu-ray
Titul není momentálně dostupný. Využijte službu - Hlídací pes

Koupí tohoto produktu získáte 3 body na další nákup.
Dostupnost:
Připravujeme
Množství:
Hlídací pes
Český název:
Slídilové
Originál:
Sneakers [USA, 1992]
Jazyk:
CZ titulky
Zvuk:
anglický anglický DTS-HD master Audio 5.1, německý německý DTS Surround 2.0, francouzský DTS Surround 2.0, italský DTS Surround 2.0, japonský DTS Surround 5.1, španělský DTS Surround 2.0, portugalský (Brazílie) DTS Surround 2.0, španělský (Latinská Amerika) DTS Surround 2.0
Titulky:
české české, anglické anglické pro neslyšící, francouzské, italské, německé německé, španělské, japonské, portugalské (Brazílie), holandské, dánské, finské, řecké řecké, maďarské maďarské, korejské, španělské (Latinská Amerika), norské, polské polské, portugalské, ruské ruské, švédské, thajské thajské, turecké turecké, mandarínské
Délka:
126 minut
Obraz:
16:9 1.85:1
Nosič (platforma):
Blu-ray
Čsfd:
72%

BLU-RAY SLÍDILOVÉ - OBSAH:

Pětice svérázných expertů vedená Martinem Bishopem si vydělává vyhledáváním chyb v bezpečnostních systémech, které pak za tučnou odměnu pomáhají postiženým firmám odstranit. Slušně rozjetý podnik se však ocitne v úzkých, když je skupina nucena přijmout nelegální zakázku Úřadu pro národní bezpečnost. Bishop nemá na výběr a práci musí vzít, protože agenti úřadu ho mají v hrsti díky počítačovému podvodu, který před lety spáchal.

Donutí ho uloupit černou skříňku geniálnímu matematikovi Janekovi. Vzápětí však vyjde najevo, že skřínka je dekodérem umožňujícím proniknout do každého, i sebelépe chráněného systému a ve skutečnosti si její krádež objednala mafie. Hned po odcizení skříňky ale zjišťují, že vědec, jehož zásluhou tento vynález vznikl, zemřel. Martin Bishop a jeho kolegové si uvědomují, že jim hrozí velké nebezpečí a musí vynaložit veškeré síly, aby se jim podařilo uniknout smrti...

Slídilové na Blu-ray obsahuje:

Hudba: James Horner
Scénář: Lawrence Lasker, Walter F. Parkes, Phil Alden Robinson
Kamera: John Lindley
Produkce: Walter F. Parkes

Titul BLU-RAY Slídilové (katalogové číslo 0300568) je zařazený v kategorii FILMY / BLU-RAY
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto BLU-RAY Slídilové levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
Udělejte si Váš nákup příjemnější a vyberte si z nabídky dárků, kterou průběžně obměňujeme. Dárek k Blu-ray Slídilové si vyberete při ukončování objednávky.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr BLU-RAY Slídilové na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit BLU-RAY SLÍDILOVÉ.

11akce23

heureka-shoproku

o-nas

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks