• detail Star Trek: Bridge Crew - PS4 VR
  • detail Star Trek: Bridge Crew - PS4 VR
  • detail Star Trek: Bridge Crew - PS4 VR
  • detail Star Trek: Bridge Crew - PS4 VR

Star Trek: Bridge Crew - PS4 VR
Titul není momentálně dostupný. Využijte službu - Hlídací pes

Koupí tohoto produktu získáte 9 bodů na další nákup.
Dostupnost:
Množství:
Hlídací pes
Jazyk:
Orig.znění AJ - bez CZ titulků
Počet hráčů:
1
Hra po síti (online multiplayer):
ANO (2-4)
Doporučený věk (Rating PEGI):
7 violence
Podporované příslušenství:
Dualshock 4, PS Vita Remote Play Supported, PS4 VR, MOVE Motion Controller Black, PS4 Pro
  • Popis
Popis:
STAR TREK: BRIDGE CREW, splněný sen všech fanoušků Star Treku. V Bridge Crew se coby člen Federace vydáte na vesmírný průzkum, a to přímo jako kapitán posádky, který všem vydává rozkazy.
To vše ve hře STAR TREK: BRIDGE CREW, která byla od základu vytvořena pro hraní ve virtuální realitě, a tak si budete připadat jako uprostřed filmu.Cíl vaší mise je prozkoumat velký a neprobádaný sektor známý jako The Trench, s nadějí na nalezení nového domova pro zdecimované Vulkánce. Avšak nebude to snadné, protože konflikt s Klingony se blíží.
STAR TREK: BRIDGE CREW vás a vaše přátele vrhne přímo do centra dění, na vesmírnou loď U.S.S. Aegis, kde každá akce a rozhodnutí ovlivní osud vaší lodi a posádky. Každý z přátel má na můstku svůj úkol, stejně jako na "opravdové" vesmírné lodi.
Hru si můžete zahrát i sami, kde jako kapitán budete rozdávat příkazy posádce složené z NPC postav, ale bude to jen jako trénink na hru v kooperaci.
Jako posádka vytvoříte čtyřčlenný tým, skládající se z kapitána, pilota, inženýra a taktika. Každá role je důležitá pro úspěch v misích, kterým budete muset čelit. Pouze vzájemná spolupráce a domluva vám umožní zvítězit.Minimální konfigurace hry STAR TREK: BRIDGE CREW pro PS4: (minimum system requirements)
konzole SONY PlayStation 4, Dualshock 4, PS4 Camera, PS4 VR, pro hru po síti je vyžadováno internetové připojení a placená služba PLAYSTATION PLUS


Ostatní informace:

heureka-shoproku

o-nas

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks