DOPRAVA V ČASE PŘEDVÁNOČNÍM (DO 22. PROSINCE) - Dorazí nebo nedorazí? Těžký kvíz, který při nákupu na e-shopech řešíte každé Vánoce - ačkoliv u nás ve Film-Game
stíháme expedovat dárky obvykle do druhého dne, zásilky mohou nabrat cestou zpoždění. Čím dřív objednáte, tím větší rezervu na doručení (a klidnější Vánoce) máte.

the sims 4

The Sims 4 je počítačová hra s českými titulky, která vznikla v roce 2014 a od té doby se neustále rozšiřuje o herní dodatky, z nichž zatím poslední z nich jsou The Sims 4 Hurá na vysokou či Život na ostrově. Mezi nejoblíbenější rozšíření patří The Sims 4 Psi a kočky, Roční období, ale i sady menších dodatků, kde najdete např. The Sims 4 Upíři, Rodičovství, nebo Dobrodružství v džungli.

Pro hraní na počítači je vždy vyžadována základní hra The Sims 4, kterou prodáváme samostatmě, nebo ve výhodných balíčcích.

Hrou The Sims 4 uděláte dětem radost k jakékoli příležitosti, pokud již vlastníte základní hru, tak pak už jen stačí vybrat některý z dodatků a máte jednoduše vyřešený dárek k Vánocům, narozeninám nebo za vysvědčení.

The Sims 4 jsou od roku 2017 také pro PS4 a Xbox One, ale pro tyto platformy pouze v angličtině.

Řadit dle:
Filtry

Cena

  • 300 a více

Doporučený věk

  • 12+

ŽÁNR

  • Hry v češtině
  • Simulátor

heureka-shoproku

o-nas

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks