• detail Total Recall - Blu-ray Steelbook (bez CZ)

Total Recall - Blu-ray Steelbook (bez CZ)
Titul není momentálně dostupný. Využijte službu - Hlídací pes

Koupí tohoto produktu získáte 15 bodů na další nákup.
Dostupnost:
Připravujeme
Hlídací pes
Český název:
Total Recall (bez CZ)
Originál:
Total Recall [USA, 1990]
Zvuk:
anglický anglický DTS-HD Master Audio 5.1, francouzský Dolby Digital 5.1, německý německý Dolby Digital 5.1
Titulky:
anglické anglické, francouzské, německé německé
Země původu:
USA
Délka:
113 minut
Obraz:
16:9 1.85:1 1080p
Nosič (platforma):
Blu-ray

Blu-ray Total Recall (bez CZ) - obsah:

Blízká budoucnost. Douglas Quaid (Arnold Schwarzenegger) je každou noc pronásledován snem, ve kterém se ocitá na Marsu. Během návštěvy virtuální cestovní kanceláře zjistí, že mu byly nedávno vymazány vzpomínky a ve skutečnosti byl zcela jiným člověkem. Jeho procitnutí z něj náhle dělá cíl všech jeho bývalých spojenců i nepřátel...

Parametry Blu-ray Total Recall (bez CZ):


Hudba: Jerry Goldsmith

Scénář: Ronald Shusett, Dan O&39;Bannon, Gary Goldman

Kamera: Jost Vacano

Produkce: Buzz Feitshans, Ronald ShusettTitul BLU-RAY Total Recall (bez CZ) (katalogové číslo 0934445) je zařazený v kategorii FILMY / BLU-RAY
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto BLU-RAY Total Recall (bez CZ) levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
Udělejte si Váš nákup příjemnější a vyberte si z nabídky dárků, kterou průběžně obměňujeme. Dárek k Blu-ray Total Recall (bez CZ) si vyberete při ukončování objednávky.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr BLU-RAY Total Recall (bez CZ) na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit BLU-RAY TOTAL RECALL (BEZ CZ).

heureka-shoproku

o-nas

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks