• detail Zvětšenina - DVD
  • detail Zvětšenina - DVD
  • detail Zvětšenina - DVD

Zvětšenina - DVD
Titul není momentálně dostupný. Využijte službu - Hlídací pes

Koupí tohoto produktu získáte 3 body na další nákup.
Dostupnost:
Množství:
Hlídací pes
Český název:
Zvětšenina
Originál:
Blow Up [USA, 1966]
Jazyk:
CZ titulky
Zvuk:
anglický anglický Dolby Digital 1.0, německý německý Dolby Digital 1.0, španělský Dolby Digital 1.0
Titulky:
české české, anglické anglické, finské, francouzské, hebrejské, chorvatské chorvatské, italské, maďarské maďarské, německé německé, polské polské, portugalské, řecké řecké, slovinské, španělské, švédské, turecké turecké
Délka:
106 minut
Nosič (platforma):
DVD
Čsfd:
80%
  • Popis
Popis:

DVD Zvětšenina - obsah:

Profesionální fotograf Thomas nic neviděl. A přitom viděl všechno. Zvětšeniny fotografií zamilovaného páru, které tajně pořídil v parku, zachycují vraždu. Anebo ne? Zvětšenina Michaelangela Antonioniho, vítěz cen nově ustavené Národní společnosti filmových kritiků za nejlepší film a režii roku 1966, je významnou, stylovou studií paranoidní intriky a desorientace. Je to také časová kapsle, uchovávající podobu originálního stylu Londýna té doby, neopakovatelného prostoru módy, volné lásky, večírků, hudby (Herbie Hancock je autorem hudby a The Yardbirds klubového riffu) a módní únavy. David Hemmings ztělesnil vyčerpaného fotografa, jemuž tajemství, ukryté v jeho fotografiích, dodá novou energii, Vanessa Redgrave ztvárnila nedosažitelnou ženu, která je na těchto fotografiích zachycena. Záhadu toho, co vidíte, co nevidíte a co vidí fotoaparát, musíte vyřešit sami...

Parametry DVD Zvětšenina:


Hudba: Herbie Hancock

Scénář: Michelangelo Antonioni, Tonino Guerra, Edward Bond

Kamera: Carlo Di Palma

Produkce: Carlo Ponti

Bonusy:
  • Hudební zvuková stopa
  • Komentář spisovatele Petera Brunettea
  • Filmové upoutávky


Titul DVD Zvětšenina (katalogové číslo 0900299) je zařazený v kategorii FILMY / DVD
Pokud jste u nás registrovaní a za své nákupy sbíráte věrnostní body, bude pro Vás nákup tohoto DVD Zvětšenina levnější, když tyto body uplatníte. Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat a pak se nechat odměňovat. Pokud již u nás registrovaní jste, nezapomeňte se před nákupem přihlásit.
Váš nákup DVD Zvětšenina si můžete udělat příjemnější, pokud si vyberete ze zajímavé nabídky, kterou průběžně obměňujeme.
Tip: Pro odběry vašich objednávek, si můžete zvolit z několika možností zaslání, ale nejvýhodnější je osobní odběr DVD Zvětšenina na prodejně ZDARMA!
Rádi Vás (v pracovní dobu) na provozovně obsloužíme, případně poradíme, a vy si v klidu můžete prohlédnout a koupit DVD ZVĚTŠENINA.

heureka-shoproku

o-nas

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks