Kategorie

godzillakong

Godzilla vs. Kong - Epický souboj legendárních monster

Zažijte ultimátní bitvu titánů v sérii filmů "Godzilla vs. Kong". Tento akcí nabitý crossover spojuje dvě nejslavnější filmové monstra všech dob. Sledujte, jak Godzilla, král monster, a Kong, vládce Ostrova lebek, bojují v epických bitvách plných vizuálních efektů, které vás zanechají v úžasu.

Tato filmová série, která zahrnuje "Godzilla" (2014), "Kong: Ostrov lebek" (2017), "Godzilla II: Král monster" (2019), "Godzilla vs. Kong" (2021) a Godzilla x Kong: Nové impérium (2024) nabízí nezapomenutelný zážitek pro fanoušky akčních a sci-fi filmů. Spojení silných příběhů, ikonických postav a dechberoucích bitev činí z této série must-see pro všechny milovníky velkolepých filmů.

Vychutnejte si nezapomenutelný souboj v nejvyšší kvalitě na 4K Ultra HD, Blu-ray a DVD, s bonusovými materiály, které vás zavedou do zákulisí tvorby těchto kolosálních filmů. Godzilla a Kong se setkávají tváří v tvář v bitvě, která rozhodne o osudu světa. Nechte se vtáhnout do světa gigantických monster a zažijte napětí, akci a vzrušení s "Godzilla vs. Kong".

Filtry

Připravujeme

Připravujeme - Měsíc

SÉRIE

PRO SBĚRATELE

Ostatní

heureka-shoproku

o-nas

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks